Problem z zaporą windows spowodowany przez Service pack 2

Czołem

mam następujący problem od kiedy mam zainstolowanego kompa z service packiem 2 to net mi blokuje niektóre połączenia typu gg itp usunąłem więc service pack 2 ale zapora windows nadal jest …już mnie to dobija po prostu jak usunąć tą zaporę? nawet se w Cs-a pograc nie mozna albo w wowa …pomozcie

Zainstaluj Zone Alarm Free. Masz tam przydatny Gaming Mode. Instalacja Zone Alarm dezaktywuje zaporę. I zainstaluj tego SP ale 3.

problem jest nadal tylko teraz jeszcze mi kompa muli z tym antyvirusem …jak ktos rozwiaze moj problem to daje mu krate piwa jak Boga kocham …wysle poczta

Wchodzisz w Panel Sterowania/Centrum zabezpieczeń/Zapora systemu Windows - zakładka wyjątki i tam zobacz czy masz zaznaczone GG.

Zainstaluj jeszcze Service Packa 3. I wykasuj tego Zone Alarma. Avast lekki, kompa nie muli.

A jak na liście wyjątków nie masz GG to musisz dać “Dodaj program” i znaleźć w katalogu program files plik wykonywalny gg (czyli gg.exe :-D). Albo zamiast wydawać kasę na kratę piwa to kup sobie Norton Internet Security (lub inny pakiet IS) i będziesz miał spokój z kiepskim windowsowym firewallem.

Lub po prostu wyłącz zaporę w “Panel sterowania/Centrum zabezpieczeń/Zapora systemu Windows/Wyłącz (nie zalecane)”, albo sprawdź to co kolega wyżej podsunął :)…

A od kiedy to Zone Alarm Free jest antywirusem???

Te wasze wszystkie pomysly to ja juz dawno probowałem wyłanczałem ją już 10 razy wykluczałem zmieniałem przemieniałem usuwałem pisałem tematy na dobreprogramy.pl i …i nic …tu nie chodzi tylko o gg nie działają nie które stronki typu lastfm taki bearsher np nie dziala i wiele innych samo wykluczenie tez nic nie daje ale dzisiaj biore od kumpla windowsa i to chyba on ta krate dostanie :lol: