Problem z zasięgiem

Nokia 6103 bez simlocka karta orange wymieniłem się telefonami dziś z siostrą i kartami potem włozyłem spowrotem moją karte do tel ale nie wykrywa sieci a jak włoże do innego wykrywa i działa a w moim nie chce wykryć dlaczego.

a jak dasz inne karty do telefonu to jest zasięg?

Spróbuj w ustawieniach->ustawienia telefonu->wybór operatora i zmień na automatyczny lub sam wskaż mu sieć

Sprawdzałem już 3 karty i nić w ustawieniach też i nic kurcze nie wiem co może być pozyczylem siostrze na jeden dzien prawie nowy tel i już jest problem wcale nie pokazuje sieci tylko nieudana rejestracja karty sim a na innych tel karty działają.

Przetrzyj delikatną szmatką styki SIMa i baterii

Sprawdze a jak np telefon został znaleziony w parku stan idealny blokada sim sciagnieta mogli go z sieci zablokować jest taka mozliwość.

Blokowanie numeru imei.

Ok a jak np sytuacja wygląda tak telefon znalazłem pinu nie znałem wiec nie mogłem się dowiedzieć kogo to ukraść nie ukradłęm i jak oni zablokowali ten imei, czy da się to jakoś odblokować wgrać nowy soft czy coś by blokade złamać bo zmiana imei to przestępstwo, no bo szkoda by taki tel się marnował simlocka ściągnełem już.