Problem z zasilaczem

Od jakiegos czasu mialem tzw resety. Wymienilem zasilacz i po sprawie. Ale teraz pojawil sie inny problem. Np jak teraz pisze to gdy naciskam klawisz to wlasnie trzeszczy ten zasilacz. Podobnie jest przy wszystkim innym. Wlozylem stary zasilacz-to samo. A wczesniej chyba tego nie mialem. Ma ktos moze jakis pomysl? To jest wkurzajace, bo to trzeszczy dosyc glosno. Pomocy!!:slight_smile: Aha, sprawdzalem to na pewno zasilacz.

Jak zasilacz na gwarancji - serwis.

Piszesz że na starym też piszczy, później że to napewno zasilacz - zdecyduj w końcu, a wtedy coś się poradzi…

Ej BuBos18. NIe rozumiesz??? To sie pojawilo po wymianie zasilacza na nowy. Ale tez na starym zaczelo trzeszczec. (bo sprawdzalem) I TO TRZESZCZY ZASILACZ, ale moze to miec zwiazak z czyms innym. Nie mam pojecia. I nie wiem czego nie kumasz.:confused:

skoro nowy zasilacz piszczy i stary teżpiszczy to skąd wiesz że to wina zasilacza?? I skąd wiesz że to zasilacz piszczy a nie któryś z wiatraczków np. ??

Przylozylem ucho przy zdjetej obudowie. A jak podlaczalem stary to nie wkladalem go do obudowy, byl na zewnatrz wiec slyszalem ze to zasilacz. Najbardziej mnie dziwi to ze on trzeszczy gdy sie cos robi i gdy komp wykonuje jakies operacje. Chyba obroty wiatraczka tak nie skacza wiec moim zdaniem to nie wiatraczek. No wlasnie moze to ma zwazek np z prockiem czy cos?? nie wiem, nie mam pojecia. Poza tym zasilacz jest nowiutki wiec wiatrak nie zabrudzil sie raczej tak szybko.

Tak jak JNJN napisal , serwis jesli zasilacz jest na gwarancji .

A jaki to zasilacz ?

No ale na starym zasilaczu jest to samo wiec nie wiem czego to jest wina dokladnie. Piszczy zasilacz ale przyczyna tego moze byc np cos innego.

np. plyta glowna … jaka masz plyte glowna i czy jest w 100 % sprawna ?

Niewiem czy to pomorze ale warto sprobowac … przeinstaluj stery od plyty glownej ?

a zrób tak:

Panel sterownia=>> system=>> sprzęt=>> menadzer urządzeń

Menu=>> Widok=>> pokarz ukryte urządzenia=>> Sterowniki niezgodne z Plug and Play gdzie wyłącz Beep

Ciekawe ale nie dziala :smiley:

W sumie sam sie prosilem bo kupilem Codegena :smiley: :smiley: :smiley:

Chociaz przyznam szczerze ze myslalem ze pochodzi chociaz troche normalnie 8)

Btw serwis albo nowy zasilacz i powinno byc ok :mrgreen:

Thx i pzdr