Problem z zasilaniem

am problem wymieniłem karte radeon 9600pro na geforce 7600gs zainstalowałem sterowniki i przy uruchomieniu systemu pokazuje mi sie taki komunikat "wskaznik zasilania "Aby zabezpieczyć sprzęt przed ewentualnym uszkodzeniem lub doprowadzeniem do zablokowania systemu, procesor graficzny zmniejszył swoją wydajność do poziomu umożliwiającego bezpieczne kontynuowanie wykonywanych operacji. mam zasilacz 400w co to moze byc

Jakiej firmy jest ten zasilacz bo jak krzak to masz zasilacz 300W :lol: Może nie podłączyłeś dodatkowego zasilania do karty?

a jaka marka zasilacza??

Jaki zasilacz i jake mobo…7600gs niewymaga podlaczenia dodatkowego zasilania bezposrednio do karty ,moze sie zdarzyc ze mobo tego wymaga

:lol: :x co Ty za głupoty piszesz. Niech autor tematu napisze najpierw jaka zasiłka.

a czy karta nie potrzebuje wpiecia dodatkowego zasilenia ?

Jakie glupoty co niktorzy proponuja mu tu podpiac dodatkowe zasilanie do karty! !!

A jak ma NP.DFI LP to jest dodatkowe zasilanie 12V do PCI-E. :lol:

Ale może niema takiej potrzeby, tylko zmienić zaislacz na coś lepszego. Ja naraźie się nie udzielam póki nie napisze jaka marka bo tak rozmowa nie ma sensu. Ale 400W to nie tak mało.

a juz sie wszystko wyjasniło dodatkowe zasilanie dziex all

Na przyszlosc pisac ze to KARTA pod AGP.