Problem z zatrzymywaniem obrazu po nagraniu filmu :(

Więc nagrałem sobie na płytę film, który niby nagrał się dobrze(żadnych błędów nero nie pokazało). Nastepnie gdy ten film próbuje odtworzyć w obojętnie jakim odtwarzaczu (all p., bsplayer itp) to pojawia się problem. Mianowicie obraz ulega denerwującym przeskokom, tzn. wszystko jest dobrze przez 2min., i nagle “łapie” jakieś przycinki. To powtarza się w kółko. Od razu mówię że film działa dobrze gdy jest odtwarzany bezposrednio z dysku twardego, więc to na pewno nie jest wina kodeków. Sytuacja taka występuje tylko podczas odtwarzania z płyty (zarówno z nagrywarki jak i z napędu normalnego - a płytkę nagrywałem ze 3 razy)

Może być

  • albo płytę nagrywałeś za szybko i wtedy mogło się źle nagrać,

  • albo twój odtwarzacz CD pracuje dość wolno (a na pewno wolniej od twardziela).

hmm, to dziwne, bo zawsze nagrywałem filmy i wszystko było git, a z tym jednym mam taki problem…

być może kodek jest “ciężki” dla procesora

Pytanie czy nagrywałeś tą płytę 3 razy na tej samej płycie ( CD-RW ) czy 3 razy na każdej innej. Jak na tej samej to może jakiś błąd z płytką może być… Jakieś uszkodzenie małe mechaniczne, które nawet czasami ciężko zauważyć, ale jednak laser zauważy :D. Skoro w obu napędach jest błąd to raczej mało prawdopodobne żeby coś nie tak było z napędami… A jaką masz wersję Nero ??

nero wersja 7 . Nie jestem taki głupi zeby nagrywać film 3x na tej samej płycie.