Problem z zawieszaniem się komputera

Witam. Mam taki problem, a mianowicie z zawieszaniem się komputera podczas oglądania jakichkolwiek filmów / filmików na internecie. Dodam, że na youtub’ ie się to rzadko zdarza, zazwyczaj na jakichś innych stronkach raczej mało znanych, nie pamiętam już nazw stron internetowych w każdym bądź razie było ich z 2 lub 3. Problem wygląda tak, że jeśli rozpocznie się odtwarzanie jakiegoś filmu to przeglądarka się zawiesza, po chwili kursor i zaraz komputer, pomaga tylko restart. Ale wygląda to dziwnie, ponieważ miałem wcześniej taki problem, tylko że wtedy pojawiał się BSOD i pomogło zainstalowanie starszej wersji sterowników do karty graficznej.Używam Mozilli Firefox, na Google Chrome miałem ten sam problem. Chciałem jeszcze dodać, że zaraz po zainstalowaniu systemu, a było to niedawno jakiś tydzień temu zainstalowałem wadliwe sterowniki do grafy, ponieważ pojawiła się ich nowa wersja i miałem na nich BSOD, więc usunąłem je driver cleanerem i zainstalowałem dobre, które używałem od dłuższego czasu, czyli od rozwiązania poprzedniego problemu z BSOD’ em. Ten problem występuję raz dziennie, tak miałem do tej pory. Konfiguracja kompa: Intel Core 2 Duo 2.7GHz, 2 GB RAM DDR2, Zotac Geforce GTS 250 512MB, zasilacz Amacrox Warrior ax 450-pnf, dysk SAMSUNG HD502HJ.

oregan233 , popróbuj z różnymi wersjami Flash Playera. Jakie wersje sterowników miałeś/ masz zainstalowane?

Jeśli to nie pomoże: przeprowadź skan pamięci programem memtest, zrób skan powierzchni dysku twardego programem HD Tune (i daj screen z zakładki health).

SzoteK dzięki za odpowiedź. Robiłem już skan dysku i wszytko w porządku, ramy raczej też, bo także robiłem test w lipcu. Obecnie mam wersję sterwoników do grafy 270.61, przedtem miałem 280.26.

Zapuść Furmark’a na kilkanaście minut (20) i sprawdź czy w tym czasie PC się zresetuje.