Problem z zawieszaniem się laptopa Asus X52JE

Witam!

Jak w temacie mam problem z zawieszającym się co jakiś czas komputerem. Do nie dawna myślałem że jest to spowodowane tym że dawno nie robiłem formatowania. Po wgraniu nowego czystego Win7 x64 Home Premium problem nadal wystęuje. 

 

Przy włączonym Google Chrome wyskakuje komunikat “Oczekiwanie na pamięć podręczną”. Można klikać cokolwiek na ekranie nic nie reaguje. Po kilku minutach/sekundach w zależności od szczęścia, wszystko co poklikaliśmy włancza sie, komputer odwiesza się i znowu pracuje normalnie.

 

Kiedyś szukałem po sieci i znalazłem, że mój model laptopa miał jakąś wadę produkcyjną. Po napisaniu do supportu asus-a jednak okazało się ze mój model już był ponoć sprawny i problemy nie powinny występować z tego powodu.

 

Z góry dziękuje za wszystkie chęci pomocy.

 

Pozdrawiam.

Siema. Miałem ten sam problem z tym modelem.Jest to wada fabryczna (ale Asus twierdzi że nie) ale za jej usunięcie musiałem zapłacić 150 zł.Ja zrobiłem to w tym serwisie 1,5 roku temu:

http://www.expressit.pl/porady-komputerowe/asus-x52j-x52je-k52jr-k52jc-nie-wlacza-sie-nie-uruchamia-sie-brak-obrazu-czarny-ekran-problemy-z-karta-graficzna-zawiesza-sie/

 

Z tego co gadałem z gościem na gg to wina leży po stronie zasilania dysku i dawniej lutowali dodatkowy kabel zasilający ale czasami nie działało.Dziś wymieniają mosfety i jest to najlepsza opcja.Zagadaj do nich na gg. Masz numer 17967100 i mail expressit.brzeg@gmail.com