Problem z znikaniem obrazy windows XP

Otoz posiadam karte graficzan all in wonder x800 xt i monitor nec multisync 195vx i za kazdym razem gdy wlacze gre 3d ekran mi znika i pojawia sie Napis No Signal. Nie mam zielonego pojecia od czgo to jest. Dodajac jeszcze jedno gdy wchodze w opcje karty graficznej i wybieram opcje 3d i test grafikii 3d mam to samo obraz znika i pojawia sie no signal! czy moze ktos poradzic co mam z tym problemem zrobic !!

Może zainstaluj na nowo sterowniki z karty graficznej

Pozdro

http://kage.pl/forum/viewtopic.php?t=9688&start=0 :wink:

Przypuszczeń cd. :wink:

Mi się coś widzi, że może być to spowodowane…złączem , jeśli masz podłączenie na DVI spróbuj na D-Subie.

Jeszcze zajrzałbym w Opcje karty…

Obniż częstotliwość DVI na ekranach wysokiej częstotliwości

…czy to jest zaznaczone, ma być (jeśli podłączenie jest przez DVI ofkors). Częstotliwość odświeżania na LCD przez DVI to “standardowo” 60Hz, w niektórych monitorach da się ustawić 75Hz, ale w niewielu i chyba tylko na D-Subie (może są wyjątki).

Ewentualnie…

Co to znaczy nowe?

Stare ale jare Catylyst 6.9 CP , klikasz i zaczyna się ściągać, wersja z Panelem kontrolnym nie z CCC.

włącz konfiguracje gry i zmień rozdzielczość bo pewnie jak gra ci sie uruchamia to w takiej rozdzielczości że monitor a i przy tym karta nie wyrabia…