Problem zalogowaniem na GG na komputerze

Witam ! Mam problem !

Miałem zainstalowane na komputerze GG 10.5. Któregoś dnia postanowiłem wypróbować GG 11. I chodziło wszystko fajnie , aż któregoś razu nie mogłem się zalogować na GG ! Próbowałem powrotu do wersji 10.5. Nic to nie dało ! Oczyszczałem system i rejestr oraz pisałem do obsługi technicznej ( która nic nie odpowiedziała ). Próbowałem logować się przez GG w przeglądarce i mogłem się zalogować ! Ostatnio przy logowaniu za pomocą komunikatora na komputerze zaczął mi wyskakiwać komunikat że certyfikat jest nie prawidłowy !

Pozdrawiam !

Znany problem przy przejściu na GG11. Zwróć uwagę, że to jest nadal wersja testowa.

Odinstaluj dokładnie GG, wyczyść ścieżki programu z pozostałości i dopiero zainstaluj GG11, a najlepiej jeśli zrobisz deinstalacje za pomocą programu RevoUninstaller.

Oczywiście stracisz całe archiwum rozmów i kontakty jeśli nie zostały zapisane na serwerze GG lub nie masz ich zapisanych w oddzielnym pliku tekstowym.

Czy nie miałeś czasami profilu zabezpieczonego dodatkowych hasłem?

Skoro GG11 już działało i przestało to należało zainstalować ponownie też tą wersję a nie wracać do niższej.

PS. Zadania ładniej wyglądają zakończone kropką a nie wykrzyknikiem, do tego ze zbędną spacją :stuck_out_tongue:

1niez , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Niestety ale Revo nie pomógł

Dodane 07.04.2013 (N) 13:48

Problem został rozwiązany ! Rozwiązałem go samodzielnie !