Problem. Zamiana Karty Graficznej na Nową

Miałem Kartę Geforce 4. Postanowiłem wymienić Ja na Radeona Asus. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Po ponownym włączeniu komputera na ekranie pojawił się napis , Brak Sygnału Wejściowego" W tedy postanowiłem Włożyć znowu Geforca.I znowu pojawił się ten sam napis … Sprawdziłem Wejścia i Zresetowałem Bios’a . Nie wiem już o co chodzi, podajcie przyczynę i jak ten problem naprawić… raczej wykluczam żeby obie Karty się SPALIŁY.

na nowa karta to jaki dokładnie model?

Dokladnie to Radeon Asus AH3450

zasilacz jaki model?

Rubikon 300W model 250x1

Ale teraz nawet Ten Stary Geforc Nie działa

zasilacz się zaczej spalił. Jeszcze sprawdź kartę u jakiegoś kolegi.

Dzięki za radę ale przecież działa znaczy się buczy itp…

Ej Ej… Piszcie Swoje zdania z góry THX

zasilacz nie wyrobił, spalił się i tyle.

No ale wydaje dzwięk … To chyba oznacza że działa?

Aha zapomnial bym dodać Wszystkie wiatraki W kompie działają nawet w karcie graficznej tylko ze ona nie daje obrazu!

Wskazuje na brak sygnału z karty graficznej.Podłącz inny kabel VGA, sprawdź przy pomocy innego monitora czy twoja karta pracuje prawidłowo(jeśli masz taką możliwość).Sprawdż(poruszaj) kablem przy wejściu w monitor.

Ahh sprawdzałem na karcie mojej siostry , bo początkowo myślałem że to może wina kabla z kompa do Monitora. Myślę że to głębszy jakiś problem znaczy coś może z płytą główną.Kable VGA zmieniałem i to dużo razy… Może mam za slaby sprzęt na tą kartę ale w wymaganiach jest wszystko OK

Na innych monitorach jest To samo i W ogóle to jest niemożliwe żeby mi się 2 karty Spaliły na RAZ!

Poczytaj i zastosuj działanie z Przypadek numer 2

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=347

Dzięki sprawdzę to jutro bo teraz to strasznie spać mi się chce… Dam znać jaki jest Efekt

No to życzę powodzenia tylko zwróć uwagę na początek strony i ten czerwony napis :smiley:

Ponadto pisze tam “że winowajcą nadal może być zasilacz, gdyż uszkodzenie tylko jednej z linii zasilających również jest możliwe”

Okazało się że zepsuty jest Zasilacz i Płyta głowna teraz mam nową taka za 120 zl i zasilacz jakis lichy mi wsadzili 230V