Problem ze sciaganiem plików

Witam Wszystkich Uzytkownikow Forum Otóz ostatnio mam taki jeden problem z pobieraniem plików z internetu.Nic ostatnio przez miesiac niepobieralem bo niemialem czasu a dzisiaj probójac chcac cos pobrac osiagam, transfer poniżej 2 kb/S i to przez caly dzien :frowning: :frowning: :frowning: Moze mi ktos powiedziec z czym to jest zwiazane czy jest jakas awaria na sieci i czy da sie ten problem usunać ??? Bo dluzej tego niezniose :frowning: :frowning: Posiadam Neostrade 512 Kb/S normalny transfer u mnie w sciaganiu plików przed awaria wachal sie w granicach 30-66 Kb/S i Przegladarke Mozile w wersji najnowszej 2.0.0.16

:frowning: Prosze o pomoc za co z góry dziękuje :frowning: :frowning: :slight_smile: :slight_smile:

Spróbuj może Narzędzia > wyczyść prywatne dane i zainstaluj najnowszego FF. Masz uruchomione jakieś inne programy korzystające z neta (Emule itp…)??

Wlasnie nie mam E-Mula mam tylko Bear Share w wersji Pro ktory nieuruchamia mi sie ze startem systemu i nie pojawia sie w pasku zadan po prawej stronie przy zegarze ale pojawia sie tylko wtedy kiedy ja tego chce klikajac na jego ikone. Ale co do czyszczenia danych to wlasnie przed chwila wyczyscilem Ciasteczka i sprobowalem sciagnac darmowy program do konwersji na 3gp i musze powiedziec ze po wyczyszczeniu danych sciagnal mi w niecala minute z transerem 54Kb/S :smiley: :smiley: Taki mniej wiecej jak normalny transer w 512 :smiley: Bardzo Dziekuje Za Pomoc Zycze Milego Dnia Panie Adamie :smiley: