Problem ze ściąganiem plików

Witam!

Mam taki problem, jak chce pobrać jakiś plik to nie moge, bo zawsze jak pobieram to przerywa pobieranie. Chciałem pobrać SP2, on jest dosyć obszernym programem (czy tam wtyczką, czy dodatkiem - nie wiem) bo ma jakieś 250Mb i ściaga mi zaledwie 80Mb i przerywa ściąganie, tzn jest napisane że ściągnęło a tak na prawde nie ściągnąło,

Do pobierania plików używam Mozilli i Opery, w Operze jest właśnie taki plus że niby można wznowić pobiranie pliku, ale jak klikam wznów to zaczyna pobierać od nowa. Prętkość transferu mam ok 1-3kb/s

czemu tak się dzieje?

Jesteś w sieci? Polecałbym rozmowe z adminem.

Sprawdź również system na obecność szkodników.

szkodników raczej nie ma bo ostatnio dużo skanowałem i skanerem internetowym MKS i Avastem, tez ostatnio bawiłem się programem HijackThis

i próbowałem sobie wszystko uporządkować, ale niestety i on nic nie dał, pomimo rad użytkowników tego forum, więc po raz kolejny spróbowałem ściągnąć SP2 (też mi tak doradzili), ale się nie da, wczesniej się nie dało i teraz też się nie da…

Internet mam w sieci Orange przez modem EDGE bo inaczej się u mnie nie dało bo drzewa zasłaniały i nie ma zasięgu, a zeby się podłączyć do kogoś to trzeba by przekopać całą ulice moją

Może to być jakiś błąd tych przeglądarek, mi czasem zdarzało się coś podobnego w firefoxie i też nie była to wina wirusów.

A może to orange przerywa… znaczy gubi zasięg na moment i wystarczy.

Spróbuj ściągnąć jakimś menedżerem: wellget, flashget.