Problem ze ściąganiem - zacinanie się

Witam!

Problem jak w temacie,kiedy próbuję ściągnąć jakiś większy plik ściąganie najpierw się wiesza a później całkowicie się zacina. Komp jest świeżo po formacie i nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną :shock: Podobnie jest z serwerem youtube.com,filmik ładuje się przez chwilę a później staje i nie idzie dalej,kompletnie nic. Wie ktoś może czemu tak się dzieje? :x

Jaką masz przeglądarkę??

Mam Firefox 3 i IE 5 bodajże,na obu jest to samo

Może spróbuj utworzyć od nowa połączenie internetowe, jak dalej to samo to przeinstaluj stery od modemu.

W jaki sposób od nowa utworzyć połączenie? Panel Sterowania — > Połączenia sieciowe?

I na górze masz utwórz nowe połączenie. Ale przed tworzeniem rozłącz się i wykasuj dotychczasowe.

U mnie to samo.

Zainstaluj Orbit Downloader :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ader+2.7.8

Teraz piszę na forum a w międzyczasie ściągam dwa sterowniki do karty dżwiękowej.

Prędkość 300 km/h. :slight_smile:

Edit : już ściągnięte a do rana będę mieć więcej plików od vortalu dobreprogramy. :slight_smile:

Mi to wygląda na radiówke ; ] . Mój kumpel miał tak samo. Dokładnie. Admin wyciął mu drzewo przed domem i jest OK. Także to może coś w tym. Jeżeli nie masz radiówki to niestety nie wiem.