Problem ze ściągnięciem gadżetu do paska bocznego

Mam problem ze ściągnięciem gadżetu ze strony

http://www.vista.pl/download/folder,86,plik,1149/ do paska bocznego

pisze

UWAGA! PRZY UŻYWANIU PRZEGLĄDARKI INTERNET EXPLORER PO POBRANIU PLIKU NA DYSK NALEŻY ZMIENIĆ JEGO ROZSZERZENIE Z .zip NA .gadget i DOPIERO WTEDY URUCHOMIĆ.

jak staram się pobrać przez Mozilla Firefox włącza mi się jakaś strona co jakieś literki mi się PK6w2Sen-US/gadget.xml]R=O08y80PuE!ǿljݻ

tfK+PPHVdi1c+?!4m1:\`b6sk|q0TdSl

8Sg'.ԏe_	

z

l>p F.֊Ia*T--:2aN.@wܑEyGg)_}	tOW*~l~{Fr8Jm/etż"wd4_PK6

en-US/img/PK6(xden-US/img/lock.pngPNG



IHDRc	pHYs~ cHRMz%u0`:o_FIDATxT_W9gv7/nc`(T?7U7*"D&AB+^Ԣ#	ZHҦIl4&ͷߙ9}/k;0̼9y;7U0pbR/ *Dȧ.e;/=Q?緗	-;ED

L2,%̴.f	KKUK%ŠK1r~+Sw}ꈔ8ylo4K!X,3KE.b%WpO|)|չdaoX9y,EghIl?:RAlQ=s\~sNd7hP[HE>iܤ*l5f

)Һ|

-k>B묟y|@"&4@|

fe]8E$g3tothUdh.ES	Zշ)XDD@"zr(.77M/@Ij=NM.go #>M|cdȎLe: DBS*q!78f;a:ſ̺h5@|@S=2qb,YW$!dq	9O|z/mا޿>9M2G>|TNK

; V=4pa%lr06ϲ	>MM(t.@2.4qUu KJ>s̲Ӵ	HL#>9b8C7$%AC>=4k>C&v iԽR[9{H(W"aСвD@=vO6+?udS=}DpAb]@,

HYw%ߺƶ{7-:"7ąS"{\hRn:,b`HEb9ƷY|81_">

Ex	*M3RLKetOb،j'

$jLxWqP:3s!A_hzn_y֕d'\I%̡Y1a){FDVw]-'"#J|^i1^e\A

t^%\y/y?3{bon~,feqi]{_fM

w'R

2"tq/Vvwܵqkfg,p	Q;I0&ax^j(#lݵoi|zQ

:IENDB`PKi6̂)22en-US/img/next.pngPNG

nie wklejałem całego błędu bo chyba nic nie pomoże

a jak wchodzę przez IE to mogę pobrać bez problemu tylko ściągam jako zip a pisze że mam zmienić na .gadget bo jak rozpakuje to nie wiem gdzie to wkleić jak mam zainstalować ten gadżet

Kliknąć podwójnie na plik z rozszerzeniem gadget.

Za pomocą Firefoxa, też pobierzesz ten plik -> prawy klik >>> zapisz element docelowy jako

jak tak zrobię to ściągnę ale nie mogę zainstalować jak wchodzęw ten plik to pyta sie w czym otworzyć go a jak wezmę rozpakuj to nie ma to jest plik gadget ale jak wejde w niego strona internetowa mi się pokazuje ze skryptem jakimś mam zrobić