Problem ze ściągnięciem sp3 dla pakietu Office 2003

Witam! dzisiaj zainstalowałem Office 2003 i jest problem ponieważ wcale nie mogę pobrać dodatku SP3 dla tego pakietu próbowałem już pobrac przez kilka stron ale za każdym razem jest to samo prędkość ok 2.2 kb/s i czas do zakończenia pobieranie to 22 godz i 23 min i 34 sek. :shock: co jest nie tak z tym serwerami microsoftu?? próbowałem ten sp pobrac juz wczoraj ale za kazdym razem sytuacja wyglada tak samo czy ktoś może mi ewentualnie podać jakiś alternatywny link do tego service packa??

Prosze o pomoc

Dziękuje i pozdrawiam

U mnie wszystko w porządku.

Prędkość może nie jest oszałamiająca ale da się wytrzymać - średnio 40-50 kB/s

Sprawdź teraz - być może wcześniej trafiłeś na jakieś zamulenie.

Bądź pobrać plik SP z vortalu (też z serwera MS)

Prędkość u mnie koło 60 KB/s.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=1348&t=35

Pobierałem nawet plik z vortalu ale to i tak niewiele dało cały czas prędkość jest taka sama probowałem prze Operę FF i IE7 i za każdym razem to samo :frowning: nawet wyyczyściłem cache przeglądarek i to też nic nie dało na operze dało to minimalny wzrost prędkości pobierania ale ta prędkośc szybko spadała :frowning:

Prosze o pomoc

W czym ci mamy pomóc ??

W zakupie szybszego łącza ??

Chyba zacznę pobierać większość poprawek rano bo rano jest przynajmniej jakas przyzwoita prędkość 40 kb/s :slight_smile: myślałem że coś się dzieje z moim kompem że tak słabo pobiera ale ma szczęscie nic się nie dzieje…

Sory za kłopot