Problem ze scrollem a4tech x750bf

Mam nadzieje, że temat jest w odpowiednim miejscu,

Do rzeczy, mam mały problem ze scrollem w myszce a4 tech x750bf. scroll przy szybszym przewijaniu jakby cofa i powraca na miejsce, w którym byłem. Nie umiem zbytnio tego wytłumaczyć… jak np. przeglądam jakąś stronę przewijając w dół, to po prostu nagle cofa mnie w tył (do góry) i powraca w miejsce, które przeglądałem. Nadal chyba to dziwnie brzmi… dam głupi przykład, który chyba najlepiej to zobrazuje. To tak jakbym podczas szybszego chodu nagle cofnął się o jeden krok i dalej szedł.

Problem przeszkadza i na dodatek teraz robi się tak częściej, więc potrafi to irytować. z góry dziękuje za pomoc. :slight_smile:

Mam ten sam problem w tej samej myszce…: viewtopic.php?f=19&t=272712

btw. ja już się przyzwyczaiłem do używania gdzie się da tego paska przewijania z boku zamiast krecenia scrollem…

Rozwiązałem problem w 3/4. Otworzyłem ją i przeczyściłem i nic, rozkręciłem raz jeszcze wyjąłem całkowicie scrolla umyłem pod bieżącą wodą wysuszyłem(najlepiej wysuszyć dokładnie bo nie chcemy spięcia :wink: ) Włożyłem scrolla zamknąłem i teraz raz na 20 razy występuje ten problem i to jak kręcę b. szybko :wink:

Można zamknąć. Pozdro