Problem ze Skeyp-em

Bardzo proszę o pomoc.

Posiadam bezprzewodowy dostęp do Internetu 128. Posiadam zainstalowany program Skeyp, niestety mam problem z rozmową głosową z innym użytkownikiem. Czasami jest dobrze ,ale to jest bardzo rzadko. Częściej mam problem , bo głos przycina się , albo mnie nie słychać wogóle. Mój szwagier, bo to znim często rozmawiam ma neostradę 512. I z innymi użytkowinikami dobrze mu się rozmawia. Niestety ze mną ma wiecznie problem z rozmową. Posiadam program antywirusowy , oraz Ad aware , i często go skanuje. Podejrzewam że jest “czysty”. Ale mam wrażenie , że gdyby cały czas wysyłał w sieć i generował ruch . Jak można to w prosty sposób sprawdzić , przeskanować, no już sam nie wiem co zrobić…

Pomocy

Dziękuję serdecznie z góry . Pozdrowionka !!

Start -> Uruchom -> cmd -> netstat

Zobaczysz ile masz połączeń i od jakich hostów.

Start -> Uruchom -> cmd -> ping http://www.wp.pl

Sprawdzisz jaki masz ping średni i zobaczysz czy masz jakieś straty.

Pozdro!

Problemem może być za słabe łącze - mówią że ma być min 512,ale sam Skype nie używam to głowy nie daję że tak jest.

Możliwe że problem jest łącze bezprzewodowe.

Ja mam 256 i wcale nie narzekam. moi rozmowcy mowia ze jakosc rozmow - pierwsza klasa.

pozdro

SKYPE !. Marek a jak test ECHO123 ?

Też bym się skłaniał do opinii, że przyczyną może być Twoje łącze.

Ja mam neo128 i mam skype’a od ponad roku i zawsze było ok. Wiec to raczej bym wykluczył.

To juz bardziej bym podejrzewał.

“TONIAK” Dzięki za odpowiedż ,tylko z “czym się to je”. Bo nie za bardzo rozumiem .Wpisałem uruchom start i tp. i wyświetliła mi sie lista z korej nic nie rozumiem.