Problem ze skinami do CS:Source

Witam mam problem ze skinami do css.Mianowicie chodzi o to że gdy zainstaluje jakiś skin na przykład beryla za ak 47 to po ponownym uruchomieniu gry i wejściu na serwer nadal mam podstawowy skin broni tylko że zmienia się dźwięki (trzeszczy i jest jakiś rozstrojony) a broń jest po lewej zamiast po prawej stronie.Tak dzieje się ze wszystkimi skinami do każdej broni.Czy ktoś mógłbym mi pomóc rozwiązać ten problem ? Jeśli chodzi o samego cs’a to jest wersja Steam.Na wersji non-steam takich problemów nie ma.I jeszcze jedno jak wbije na serwer i otworzę konsole to czerwoną czcionką jest napisane że nie może wczytać danych z material/…/…/ itp.Sam nie wiem co mam zrobić.Proszę o pomoc.

Nieoficjalne modyfikacje do pirackich wersji zawsze będą się wykrzaczały na legalnych steamowych wersjach, bo jednak jest różnica w kodzie gry. Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli to na steam jest zakaz modyfikowania gier nieoficjalnymi patchami i modami i można za to oberwać soczystego bana :wink:

co ty człowieku gadasz !!

jak będziesz na serwerze to wpisz w konsole sv_pure

W odpowiedzi powinienneś dostać 0 1 albo 2. Jak jest 0 to skiny powinny działać. Dla 1 i 2 na 100% nie będą działały bo ten cvar decyduje o tym jakie customowe pliki może mieć user.

0 - dowolne

1 - tylko z whitelisty na serwerze

2 - żadne

Jest to zmienna serwerowa, więc jak jest 1 lub 2 to na customowych skinach na danym serwie nie pograsz. Często jest tak, że zBlock wymusza sv_pure inne niż 0 i dlatego też nie działają skiny.

Sprawdź, czy jak postawisz swój serwer przez opcję utwórz serwer w menu głównym to cy wtedy będą działać.