Problem ze skopiowaniem The Sims 2

witam. nie wiem czy jest to dory dzial ale napisze tutaj. otoz kupilem kiedys sims 2 (okolo rok temu) niedawno kupilem dysk twardy i chcialbym na niego nagrac kopie tej plyty. niestety podczas kopiowania pliku 00000001.TMP wyskakuje blad danych CRC. czytalem gdzies ze jest on niemozliwy do usuniecia (moze zle czytalem) ale prosze o informacje o tym jak go skopiowac albo mam prosbe do osoby posiadajacej gre - moglby mi wyslac ten plik w jakis sposob np. e-mail. licze na szybka odpowiedz

spróbuj Total Commanderem skopiować to. Swoją drogą, to jest *.tmp, czyli jakiś plik tymczasowy, więc możliwe, że się sam utworzy przy uruchomieniu gry :slight_smile:

krzychulo1 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jak to kopiujesz? poprzez kopij-wklej? nie lepiej zrobić obraz płyty za pomocą programu Alcohol 52% i w takiej postaci mieć go na dysku-lub skopiować na płytkę?

Błąd CRC może być spowodowany: porysowaną płytką,zabrudzona płyta lub soczewka lasera nagrywarki.Najlepiej więc spróbować Alcoholem tylko wpierw trzeba zobaczyć jakie jest tam zabezpieczenie i wybrać odpowiedni profil.

Zrób obraz Alcoholem 120%