Problem ze skórą w Winampie 5.34

W Winampie 5.34 załadowałem skin o nazwie WinVista_WMP11. Przy słuchaniu muzyki używam tylko okien playlista i okno główne. Problem polega na tym, że okna nie są ze sobą “złączone” więc jeśli np. przesuwam okno główne gdzies na pulpcie to okno playlisty zostaje na swoim miejscu. Jest jakaś możliwość żeby temu zaradzić? Skórka jest super ale to dość irytujące.

PS. Proszę nie pisać o tym, żeby przesiąść się na JetAudio czy Foobar, bo na pewno tego nie zrobię, więc będzie bezsensowny śmietnik.

Możw skórka jest nie kontabilna z Winampem? powinienes mieć tam gdzieś przycisk by doczepić playliste do winamp’a

też zainstalowałem sobie tego skina i u mnie jest to samo :frowning: jak ktoś wie coś na ten temat to też chętnie skorzystam z pomocy

Skóra na pewno jest kompatybilna z Winampem ponieważ została ściągnięta ze strony producenta. A co do tego przycisku to jakoś nie mogę go odszukać…Może jakieś szczegóły??

Wszystko się trzyma tylko aby je złączyć nie dokładaj je do siebie na dotyk

tylko zrób odstęp około 1 cm. Samo powinno zaskoczyć :lol:

Dzięki jasznek. Aktualnie jestem w pracy, ale jak wróce do domku to spróbuje :slight_smile:

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 15:17

Wielkie dzięki jasznek, pomogło :slight_smile: Pozdrawiam i dziękuje za pomoc:)