Problem ze skrótem w System Windows - Zapraszamy!

Mam problem ze skrótem po NIS 2007. W System Windows - Zapraszamy! mam od samego początku skrót: “Offers from ASUSTek Computer Inc.”; “Get 3 months free of Norton Internet Security”. Po usunięciu NIS 2007 i zainstalowaniu NIS 2009, ten skrót nie zniknął, a także kiedy się go kliknie to wyświetla się błąd: System Windows nie może odnaleźć pliku “C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\NPC\2.0\uiStub2.exe”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.". Chciałbym się tego pozbyć, oczywiście jeśli się da. Proszę o szybką pomoc.

sprubój go usunąć, jezeli się nie da to zainstaluj Unlocker i usuń

tylko, że niestety nie ma tam takiego pliku na tej ścieżce (przy odkrytych - ukrytych plikach i folderach i plikach systemowych), to co z tym “fantem” zrobić ??

usuń po prostu skrót, nic groźnego się nie stanie

jak się nie da

usuń programem Unlocker

chodzi mi o to: http://img135.imageshack.us/img135/5844/nis.jpg

to może inaczej, usuń nortona, pozostałości po nim programem do tego przeznaczonym czyli Norton Removal Tool powinien usunąć także ten skrót

nie da się inaczej ? - nie chciałbym odinstalować Nortona bo dopiero co wczoraj zainstalowałem sobie najnowszy NIS 2009 i nie za bardzo chce mi się go jeszcze raz przeinstalowywać, jeśli się nie da inaczej to jednak poczekam do końca subskrybcji - 365 dni, i dopiero wtedy go odinstaluję, i skorzystam z Norton Removal Tool, jednak prosiłbym o dalsze “rozgryzanie” mojego problemu innymi sposobami, z góry dziękuję

A może z innej strony?

  • pobierz HijackThis i zobacz co tak naprawde masz w autostarcie

log z hijackthis: http://wklej.org/id/65154/

no trochu dużo masz odpalanych aplikacji przy starcie no ale nic nie ma żeby rozwiązać twój problem,

czyli jedynym sposobem jest de instalacja Nortona a następnie użycie Norton Removal Toll itd., tak ??

no nortona powinno się odinstalować właśnie Norton Removal Toll

sam się zdeinstalował - viewtopic.php?f=2&t=317897 (mój wątek)

no właśnie poprawnie powinieneś odinstalować starą wersje nortona a później zainstalowac nowszą

jest poprawnie usunięty - sprawdzałem czy zostało coś po nim i nic nie zostało oprócz tego drańskiego w System Windows - Zapraszamy!

Dodane 03.05.2009 (N) 22:00

dla zainteresowanych:

Poradziłem sobie z tym problemem edytując plik “oobe” znajdujący się w “C:\Windows\System32\oobe\info”, a dokładniej wpis który mnie tak denerwował znajduje się w “C:\Windows\System32\oobe\info\default\1045”. Ten plik otwieramy np. Notatnikiem i usuwamy kilka linijek tekstu odpowiadających za ten skrót, w moim wypadku było to: http://wklej.org/id/86145/. O zmienianiu skrótów itp. w “System Windows - Zapraszamy!” dowiedziałem się w artykule CHIP-a z roku: 03/2008.