Problem ze Skype


(A Palacz) #1

Mam Win98 i chciałem korzystać ze skype żeby rozmawiać ze znajomymi za blokadami. Ale Skype mi się nie chce uruchomić :frowning: "Krytyczny błąd wewnętrzny #3002: external exception E06D7363, Sype zakończy pracę. Pomocy!


(Maniooo666) #2

Witam,

niestety program ten nie jest robiony pod Win98,

stąd mogą wynikać te problemy.


(Musg) #3

moze sprobuj odinstalowac i pobrac rac jeszcze z jakiejs inne strony:


(Duch) #4

musg nie wprowadzaj w błąd :!:

Na Windows98 nie pociągnie :?


(A Palacz) #5

Ale innym znajomym chodzi pod 98 :?


(Maniooo666) #6

Witam,

no i właśnie to jest cała loteria pod 98.

Często powtarzającą się na forum radą było,

aby powyłączać programy działające w tle.

Oczywiście rozsądnie, antyvir się przyda. :wink:


(A Palacz) #7

Jeszcze taką rzecz napiszę:

Próbowałem starej wersji Skype - 0.cośtam... I włączał się - ale do programu nie iałem dostepu, bo wymagał rejestracji nowegop użytkownika. I jak chciałem się połączyć - czyli wpisałem nazwę, hasło i "dalej" wtedy wyskakiwał ten błąd - tak jakby coś z połączeniem... Ale jak skonfigurować połączenie jak nie mam dostępu do programu? :expressionless:

I jeszcze coś - przy starej wersji na belce nie miałem ikonki programu, w nowej tylko belka się roszerza i zaraz znika puste miejsce na ikonkę i wtedy ten błąd.


(Damian) #8

Masz firewalla ?? możliwe,że blokuje połączenie.


(A Palacz) #9

Mam - zonealarm, ale nawet jak go całkiem wyłączam, to ten błąd sie pojawia. Ale jest coś ciekawego - otóż pewien człowiek miał ten sam błąd w skype - ale instalował go w innym folderze, na innym dysku. Gdy zainstalował na C:/, skype zadziałał. Ja instaluję standardowo - może czegoś mi brakuje w systemie?


(lazikar) #10

Odinstaluj go i zainstaluj na innej lokalizacji. Moze zaskoczy. :smiley:


(A Palacz) #11

Nie zaskoczył :-x Ech... a nie wiecie jak można przez gg gadać jak ktoś nie ma zewnętrznego IP?:expressionless:


(boczi) #12

Chodzi Ci o rozmowy głosowe? Funkcja ta w GG jest bardzo kiepska. Wiele problemów, słaba jakość połączenia. Jeśli rezygnujesz ze Skype, to w tlenie funkcja rozmowy głosowej działa o wiele lepiej niż w GG.


(m@teo) #13

Jak nic nie pomogło to chyba tylko XP cię ratuje! :stuck_out_tongue: Niejestem pewien ale chyba przez tlena można gadać! :stuck_out_tongue:


(Krasnalek52pl) #14

najlepiej instaluj XP tylko dla Skype :smiley:


(boczi) #15

Windows XP kosztuje ;]


(lazikar) #16

Można tylko że często są problemy z połączeniem. :smiley:


(A Palacz) #17

Hmmmm dzięki wielkie. Muszę wypróbować tlen... A gg to jednak jest szajs :wink: Co do XP... to nie wiem czy mój komp wytrzyma. Ale na 2000 mnie nachodzi. 8) A wiecie, próbowałem wczoraj wielu komunikatorów (tlena akurat nie) i co ciekawe, np. w ICQ działało przesyłanie plików a głosowa już nie. Dodam ze ja mam neostradę a paru znajomych jakieś scieci wewnętrzne.


(Krasnalek52pl) #18

kup XP i tyle, za to bedziesz mial SKYPE nie jakies tam tleny :slight_smile: ,a jak cos to szukam sponsora na Win 2000 to mozesz mi zafundować :wink:


(Monikazal) #19

Witam Ja mam Win98 i mam firewalla ...inastalowałam skype na C:\ ...poczatkowo mi też wyskakiwał 'błąd krytyczny...' ale za którymś tam podejściem z kolei poszedł ten Skype , także chyba jest to możliwe. Pozrdawiam...


(lazikar) #20

Jest jak masz szczęście to się zainstaluje. :smiley: