Problem ze Skype

Mam Win98 i chciałem korzystać ze skype żeby rozmawiać ze znajomymi za blokadami. Ale Skype mi się nie chce uruchomić :frowning: "Krytyczny błąd wewnętrzny #3002: external exception E06D7363, Sype zakończy pracę. Pomocy!

Witam,

niestety program ten nie jest robiony pod Win98,

stąd mogą wynikać te problemy.

moze sprobuj odinstalowac i pobrac rac jeszcze z jakiejs inne strony:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=623&t=23

musg nie wprowadzaj w błąd :!:

Na Windows98 nie pociągnie :?

Ale innym znajomym chodzi pod 98 :?

Witam,

no i właśnie to jest cała loteria pod 98.

Często powtarzającą się na forum radą było,

aby powyłączać programy działające w tle.

Oczywiście rozsądnie, antyvir się przyda. :wink:

Jeszcze taką rzecz napiszę:

Próbowałem starej wersji Skype - 0.cośtam… I włączał się - ale do programu nie iałem dostepu, bo wymagał rejestracji nowegop użytkownika. I jak chciałem się połączyć - czyli wpisałem nazwę, hasło i “dalej” wtedy wyskakiwał ten błąd - tak jakby coś z połączeniem… Ale jak skonfigurować połączenie jak nie mam dostępu do programu? :expressionless:

I jeszcze coś - przy starej wersji na belce nie miałem ikonki programu, w nowej tylko belka się roszerza i zaraz znika puste miejsce na ikonkę i wtedy ten błąd.

Masz firewalla ?? możliwe,że blokuje połączenie.

Mam - zonealarm, ale nawet jak go całkiem wyłączam, to ten błąd sie pojawia. Ale jest coś ciekawego - otóż pewien człowiek miał ten sam błąd w skype - ale instalował go w innym folderze, na innym dysku. Gdy zainstalował na C:/, skype zadziałał. Ja instaluję standardowo - może czegoś mi brakuje w systemie?

Odinstaluj go i zainstaluj na innej lokalizacji. Moze zaskoczy. :smiley:

Nie zaskoczył :-x Ech… a nie wiecie jak można przez gg gadać jak ktoś nie ma zewnętrznego IP?:expressionless:

Chodzi Ci o rozmowy głosowe? Funkcja ta w GG jest bardzo kiepska. Wiele problemów, słaba jakość połączenia. Jeśli rezygnujesz ze Skype, to w tlenie funkcja rozmowy głosowej działa o wiele lepiej niż w GG.

Jak nic nie pomogło to chyba tylko XP cię ratuje! :stuck_out_tongue: Niejestem pewien ale chyba przez tlena można gadać! :stuck_out_tongue:

najlepiej instaluj XP tylko dla Skype :smiley:

Windows XP kosztuje ;]

Można tylko że często są problemy z połączeniem. :smiley:

Hmmmm dzięki wielkie. Muszę wypróbować tlen… A gg to jednak jest szajs :wink: Co do XP… to nie wiem czy mój komp wytrzyma. Ale na 2000 mnie nachodzi. 8) A wiecie, próbowałem wczoraj wielu komunikatorów (tlena akurat nie) i co ciekawe, np. w ICQ działało przesyłanie plików a głosowa już nie. Dodam ze ja mam neostradę a paru znajomych jakieś scieci wewnętrzne.

kup XP i tyle, za to bedziesz mial SKYPE nie jakies tam tleny :slight_smile: ,a jak cos to szukam sponsora na Win 2000 to mozesz mi zafundować :wink:

Witam Ja mam Win98 i mam firewalla …inastalowałam skype na C:\ …poczatkowo mi też wyskakiwał ‘błąd krytyczny…’ ale za którymś tam podejściem z kolei poszedł ten Skype , także chyba jest to możliwe. Pozrdawiam…

Jest jak masz szczęście to się zainstaluje. :smiley: