Problem ze skype


(Justysia 1989) #1

Otóż...mam taki problem :frowning: Nie mogę rozmawiać przez skype,bo strasznie przerywa! No poprostu nic nie słychać :frowning: Czasami chciałabym sobie z kimś porozmawiać,a tu nie mogę:frowning: Jak dzwonię na echo123, to głos tej babki słyszę normalnie,ale później strasznie przerywa to,co ja powiedziałam do mikrofonu:( Co może być przyczyną tego,że tak przerywa? Moi znajomi rozmawiają normalnie i bardzo dobrze ich słychać, a jak zawsze u mnie jest jakiś problem :frowning: proszę pomóżcie:( z góry dzięki:) papa:)


(Mateusz Roza) #2

A jakie masz łącze?? Łączysz sie przez modem czy masz jakies stale lacze??


(Janekzarzycki) #3

Albo masz za wolne łącze ale nie sądze bo przy modemie nawet dobrze chodzi. Może masz źle ustawiony mikrofon albo zepsuty.


(Justysia 1989) #4

Mam stałe łącze a mikrofon jest dobrze podłączony i na innym komputerze działa a u mnie nie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:


(m@rcin...) #5

Instalacja i Konfiguracja programu Skype'a.

:arrow: http://www.chip.pl/arts/n/sub/article_125401.html

:arrow: http://www.chip.pl/arts/n/sub/article_125403.html

Stron od 1 do 7

Do pobrania:

:arrow: http://www.gointernet.pl/media/pdf/Skype.pdf - format PDF

Powodzenia :slight_smile:


(Paweł) #6

sprawdz czy mozesz nagrywac przez ten mikrofin wiadomosci jakiej firmy jest ten mikrofon i jaka masz wersje skejpa i wersje systemu 8)


(Mattdok) #7

Moze to byc wynikiem wolnego procesora. Upewnij sie, ze podczas uzywania Skypa nie dziala ci zadna inna aplikacja, to mogloby spowodowac zaklocenia w dzialalnosci Skypa. Staraj sie podczas rozmowy nie uzywac nawet przegladarki www.