Problem ze slotem agp

(Hitman4712) #1

Mam takie pytanie, moze dosc glupie, ale wazna dla mnie rzecz. Otoz z moich obserwacji wynika, ze umarl moj slot agp na plycie glownej. Czy jest mozliwosc wymiany/naprawy tylko niego? Czy od razu cala plyta glowna?

(ByczY) #2

Heh wątpię aby coś takiego robili ;p

(Igorenek) #3

Jeśli slot kompletnie padł to raczej cała płyta do wymiany..

Jakie są tego objawy?

(Canaletto) #4

Może wystarczy prosty zabieg w BIOSie, a może sprężone powietrze, a może płyta do wymiany. Za dużo "może".

Musisz podać

:wink:

(Hitman4712) #5

Objawy sa takie, ze nie dziala zadna karta graficzna:P Karty w drugim kompie chodza bez problemu.

Moja MoBo to stara MSI KT4AV, wlasnie patrzalem na allegro, ze dosc tanio chodza. Najprosciej bedzie chyba po prostu z allegro jakas wziac, a komp i tak niedlugo chce wymieniac :wink:

Czyli, nie ma mozliwosci wymiany samego slota?

(Canaletto) #6

A jesteś pewien, że slot jest uszkodzony ?

Przedmuchaj go sprężonym powietrzem albo jak nie masz to użyj powietrza z płuc. :wink:

(Hitman4712) #7

Probowalem juz go w ten sposob przeczyszczac, niestety bez zmian.

(Draakus) #8

Nie nie ma jest to niemożliwe. Cała płyta do wymiany.

(ByczY) #9

A spróbuj jeszcze zresetować bios albo uaktualnić go.

(Tezarrus) #10

po co kupować sprężone powietrze już by miał na wysyłkę :smiley:

(Craker92) #11

A płyta na gwarancji :?:

Jeżeli nie to niestety ale wymiana...

Spróbuj aktualizacji Biosu do najnowszej wersji ale wątpię czy pomoże...

(Tezarrus) #12

ta płyta jest z przed kilku lat jak nie ze średniowiecza :smiley: chyba że ma gwarancję na 5 lat to się jeszcze zgodzę :stuck_out_tongue:

(Rastko1) #13

Jak by to była nowsza płyta to warto w to się babrać podobno w pożądnych serwisach wymieniają sockety wejścia na AGP i takie różne a tak sprzedaj na allegro (że 100% sprawne to był żart)

(Craker92) #14

To masz problem... zamiana na nową....

(Hitman4712) #15

Udalo mi sie zalatwic od znajomego za pare zlotych doslownie, takze kryzys zazegnany :wink: Dzieki za odpowiedzi.