Problem ze słuchawkami - dźwięk tylko w jednej

Od zawsze wszystko działało dobrze na moim komputerze, a pewnego dnia pojawił się dźwięk tylko w 1 ze słuchawek (prawa), próbowałem zmieniać słuchawki, wejścia, itp. nic to nie daje. Dodam, że dźwięk w obu słuchawkach pojawia się gdy lekko wyciągnę wtyczkę (tak do połowy) gdy jest włożona całkiem tylko prawa słuchawka daje dźwięk.

W menadżerze sprzętu jest jeden wykrzyknik na Audio Device on High Definition Audio Bus. Próbowałem przeinstalowywać sterowniki z płyt i pobrać z internetu, nic to jednak nie dało ikonka nie znikła, nie wiem czy jest jakiś związaek.

Prosiłbym o jakieś pomysły na rozwiązanie problemu.

Na moje oko masz uszkodzony kabel słuchawek, sprawdź je w innym urządzeniu.

Tak też nie może być! Podaj firmę i model płyty głównej. Może się coś poradzi?

Strike07 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Kabel na pewno nie jest uszkodzony bo sprawdzałem na laptopie działają normalnie, poza tym testowałem kilka różnych słuchawek.

Płyta to ASUS P5G41T-MLX3

To pewnie będzie ati hdmi audio ;> tak jak u mnie było.

Próbowałeś te sterowniki?: http://support.asus.com.tw/download/dow … uage=pl-pl link Global.

Jeśli nie próbowałeś, to pobierz i zainstaluj.

Wykrzyknika w Menadżerze Urządzeń nie prawa być, ale faktycznie może dotyczyć braku wszystkich sterowników karty graficznej AMD (jak pisze “igrek”). Trzeba pobrać najnowszą Suitę sterowników ze strony AMD. Pełną Suitę(!) i zainstalować komplet.

widocznie w drugiej słuchawce odłanczył sie kabelek

musisz rozebrac słuchawke i przylutowac kabelek

Te sterowniki również nie zmieniają sytuacji, wykrzyknik zostaje.

Dodane 18.02.2012 (So) 15:48

Nie ma żadnych pomysłów? Zależałoby mi na pozbyciu się tego problemu