Problem Ze Speedtouch

(Cze$io) #1

Cześć mam taki prboblem gdy włączam komputer windows Vista to gdy uruchomie speedtouch to tzreba za każdym razem wpisywać hasło powiedzcie mi jak temu zapobiec żeby hasło było wpisane na Xp ku zawsze jest tzreba mi temu zapobiedz bo np mój brat ani siostra nie znają hasła:P tu macie screena http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 4ca01.html

(muchozol) #2

Zamiast korzystać z dial-upa od modemu zrób tego z windowsa. Nie wiem jak

to dokładnie wygląda w viscie ale w XP było tak:

start->programy->akcesoria->komunikacja->kreator nowego połaczenia.

Na pierwszym ekranie klikamy dalej, potem zaznaczamy ,,połącz z internetem" i dalej, na drugim ekranie wybieramy ,,konfiguruj moje połączenie ręcznie" i dalej, potem ,,połącz używając modemu telefonicznego" i dalej... W pole nazwa usługodawcy internetowego wpisujesz np neostarada (tak będzie się nazywała ikona na pulpicie) i dalej. W pole numer telefonu wpisujemy tylko: * i klikamy dalej. Wypełniamy pola z nazwą użytkownika i hasłem... a na ostatnim ekranie zaznaczamy dodaj skrót do tego połączenia na pulpicie... Myślę, że w Viscie będzie coś podobnego.

(Cze$io) #3

napisz to po angielsku bo mam windowsa angielskiego ale robiłęm już to kiedyś na Xp ku to wiem o co chodzi

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 12:12

w wiście nie ma takiego czegoś w akcesoriach

(piotrekplay) #4

Może tutorial graficzny? :stuck_out_tongue:

6625879eb81cf3fam.jpg