Problem ze sprawdzanie pisowni angielskiej

(system) #1

Zainstalowałem bratu w Anglii polskiego Windowsa XP Powstał teraz taki problem, że gdy pisze opis po angielsku na ebay-u gdy popełni błąd to słowo nie podkreśla się na czerwono , chodzi mi o to że nie działa mu sprawdzanie pisowni angielskiej. Czy można jakoś to zmienić aby system wykrywał sprawdzanie pisowni angielskiej, czy trzeba po prostu zainstalować angielskiego windowsa aby przy popełnieniu błędu słowo podkreślało się na czerwono?

(Gorgoroth) #2

A co ma system wspólnego ze sprawdzaniem poprawności pisowni w przeglądarce? Niech zainstaluje sobie polskiego FF (tak będzie najprościej; wiem, że można dograć słownik) i po problemie.

(Semtex) #3

Ewentualnie niech doda język angielski w opcjach regionalnych,może go szybko przełączać z paska zadań.

(Skejcior9494) #4

Jak kolega wyżej. Firefox 3.5.2 :slight_smile: i słownik jest chyba do każdego języka i częściej używanego dialektu.

W razie czego, proszę bardzo : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:3

(system) #5

dzięki Miedziu ! , przekaże mu tą stronkę ze słownikami, mam nadzieję ze już nie będzie robił angielskich byków