Problem ze sprawdzaniem info o komputerze

(george32801) #1

Witam! Mam taki problem... Chcę sobie sprawdzić informacje o moim komputerze to sobie ściągam np. aida32. Jak już włączam ten program to po chwili (jak się już załaduje wszystko) mi sie całkowicie zacina komputer :frowning: . I tak za każdym razem. Próbowałem kilku programów i dalej to samo. Jak to naprawić? Z góry dziękuje! :slight_smile:

(lazikar) #2

Lazikarmaly.gif

(Gugu007) #3

Wygląda to na problem sprzętowy.

start->panel sterowania->system->sprzęt->menedżer urządzeń

Sprawdź czy nie ma tam jakiś informacji.

Jeżeli nie możesz spróbować odinstalować sterowniki i jeszcze raz zainstalować wszystkie (płyta główna, directx, kart grafiki dźwiekowa itp.):mrgreen:

(george32801) #4

Nic tam nie pisze. Jestem dopiero co po formacie kompa więc wszystko jest dobrze zainstalowane…

(Pikus Po) #5

jak ci bardzo zależy to wszystko znaidziesz w biosie! albo odczytaj na opakowaniu…lub na tej częsci

może to jakiś syf… przeskanuj w jakimś atyvirusie i podaj logi do odpowiedniego działu!

(Błażej) #6

Próbowałeś programem Everest Home Editon?

(george32801) #7

tak. Używałem dużo programów…

(Aminokwasy) #8

Czasem tak bywa że progsy tego typu niechcą rozpoznąc czujników bądź chipsetu mnie sie tak działo na kompie składanym dla Mediona i na laptopie też ,jak masz jakąś dziwną płyte to może sie tak dziać, a jak masz coś normalnego to niewiem jaka przyczyna :roll:

(McDracullo) #9

Wyłącz SMARTA w BIOSie… :wink: Często to pomaga.