Problem ze sprawdzaniem info o komputerze

Witam! Mam taki problem… Chcę sobie sprawdzić informacje o moim komputerze to sobie ściągam np. aida32. Jak już włączam ten program to po chwili (jak się już załaduje wszystko) mi sie całkowicie zacina komputer :frowning: . I tak za każdym razem. Próbowałem kilku programów i dalej to samo. Jak to naprawić? Z góry dziękuje! :slight_smile:

Lazikarmaly.gif

Wygląda to na problem sprzętowy.

start->panel sterowania->system->sprzęt->menedżer urządzeń

Sprawdź czy nie ma tam jakiś informacji.

Jeżeli nie możesz spróbować odinstalować sterowniki i jeszcze raz zainstalować wszystkie (płyta główna, directx, kart grafiki dźwiekowa itp.):mrgreen:

Nic tam nie pisze. Jestem dopiero co po formacie kompa więc wszystko jest dobrze zainstalowane…

jak ci bardzo zależy to wszystko znaidziesz w biosie! albo odczytaj na opakowaniu…lub na tej częsci

może to jakiś syf… przeskanuj w jakimś atyvirusie i podaj logi do odpowiedniego działu!

Próbowałeś programem Everest Home Editon?

tak. Używałem dużo programów…

Czasem tak bywa że progsy tego typu niechcą rozpoznąc czujników bądź chipsetu mnie sie tak działo na kompie składanym dla Mediona i na laptopie też ,jak masz jakąś dziwną płyte to może sie tak dziać, a jak masz coś normalnego to niewiem jaka przyczyna :roll:

Wyłącz SMARTA w BIOSie… :wink: Często to pomaga.