Problem ze sprzętem

Witam. Mam jakiś problem ze sprzętem. Otóż jakiś czas temu(2 lata) wszystko z moim komputerem było w porządku. A teraz, po wielu formatach(robię ich co najmniej 6 razy w roku) wszystkie gry w jakie grałem w tamtych czasach strasznie tną się, nawet przy najsłabszych ustawieniach, np: 640 x 40 16 BIT i wszystko na LOW. Naprawdę nie mam pojęcia co się stało. Oto mój sprzęt:

Płyta główna: ASRock (MiNt) G Pro

Procesor: Intel Celeron 2.0 GHz

RAM: 256 DDRAM SpecTek (od miesiąca 1GB DDRAM GODRAM)

Karta graficzna: nVIDIA GeForce4 MX 440 64 MB

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pierw myślałem, że to coś z RAM-em więc kupiłem nowy ale nic się nie poprawiło, tylko nie rozumiem czemu kiedyś było dobrz,e a teraz nie. Dzięki.

Zobacz, czy komputer nie jest zabrudzony w środku. Podaj także temperatury z Everesta.

Komputer nie jest zabrudzony bo jakieś 2 tygodnie temu dokładnie go czyściłem. A temperatury to:

Płyta główna: 37 °C

Procesor: 34 °C

Seagate ST380011A: 38 °C

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 20:42 został dopisany post przez pawelbpl

Ma ktoś jakiś pomysł, gdyż jest to bardzo denerwujące, a ja nie wiem co z tym robić.

Jaki zasilacz?

Zintegrowany z obudową Codegen “S” 300W

Wymień na modecom mc-350.

Poco skoro kiedyś wszystko było dobrze??

Sam napisałeś, BYŁO dobrze.

Może komp zasyfiony (software’owo)? Po kolejnych formatach to samo się dzieje?

Tak formaty nic nie dają. No ale jak było dobrze to co się mogło zepsuć??

No kurde ZASILACZ.

Słabe zasilacze po jakimś czasie mogą przestać wyrabiać, pożycz dobry zasilacz od kogoś i zobacz czy pomoże.

Dobry MARKOWY zasilacz.

Ale jak ja go wymienię skoro on jest zespawany z obudową.

Toś walnął :lol: :lol: :lol:

Ten zasilacz trzyma się na 4 śrubki, do których dostęp masz z tyłu obudowy, w okolicy wentylatora.

Tylko nie rób głupstw i kup conajmniej ten zasilacz, który ci podałem, dobra?

I napisz, co kupujesz!

Dobra postaram się

Nie. Zasilacz nie jest zespawany z obudową. W każdej chwili możesz go wymienić. :wink:

No rozumie się samo przez się… :slight_smile: