Problem ze stabilnością komputera

Ostatnio mam problemy z kompem podejrzewam, że to wina płyty głównej. Mój komputer często staje się niestabilny mi. w trakcie gry wywala blue screena, potrafi się resetować, czasami wyskakuje czarny ekran z napisem, że bios jest uszkodzony i wtedy najczęściej muszę wyłączyć komputer guzikiem, a potem często nie może się obudzić. Czasami rano nie mogę włączyć kompa, przeważnie wyjęcie baterii systemowej na godzinę pomaga. Mam najnowszą wersje biosu, niedawno nawet go reinstalowałem, ale to nic nie pomogło. Wszystkie temperatury są w normie.

No cóż może to być wina zasilacza. Chieftecki są bardzo dobre, ale też czasem się psują, tylko dużo rzadziej…

Płyta główna jest stara ?? Ile ma lat ?? Nie sądze żeby zasilacz padł, chociarz może…,ale musze przyznać sprzęt masz zabójczy. 8)

Mozliwe ze te blue screeny to przez viste.Czesto sie takie rzeczy przez nia zdarzaja.Sprawdz na Xp`ku czy dobrze dziala.

bluemic ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Płyta główna jest kupiona w styczniu tego roku. Na pewno nie jest to wina visty, ponieważ jak zresetuje mi się komputer to odpalam test stabilności i po ~ 3min. wywala mi błąd, albo po prostu blue screena.