Problem ze stacja dyskow cd

mam problem, po sformatowaniu dysku c nie moge nagrywac płyt cd, a stacja dysków cd nie odczytuje takze plyt cd i pokazuje ze płyty sa puste, co zrobic? to problem z laserem czy z jakimis ustawieniami.Prosze o pomoc bo zbytnio sie na tym nie znam, prosze o instrukcje krok po kroku

Czy dysk C był dyskiem systemowym ? ( to znaczy czy był na nim zainstalowany system ? ) jeżeli tak jest być może nie masz sterowników do swojego napędu (nagrywarki) Zobacz w MENADŻERZE UŻĄDZEŃ - czy system widzi Twoją nagrywarkę :smiley: :lol: :smiley:

tak dysk c był dyskiem systemowym, a w menadzeże urządzeń pokazuje tylko brak kontrolera sieci,ale nie wiem czy ma to wpływ na to że nie czyta płyt cd. A jakie dodatkowe sterowniki są potrzebne i gdzie je znaleźć jeśli mam nagrywarke MATSHITA DVD-RAM UJ-850S,prosze o link do sterownika,

Podaj model płyty głównej swojego komputera lub dokładny model laptopa .Najprawdopodobniej musisz zainstalować stery chipsetu… Nie ma czegoś takiego jak sterowniki do nagrywarki ,jest firmware (oprogramowanie, które ładuje i wspomaga system operacyjny )

mam ASUSA F5Rseries i windowsa XP

Dodane 26.01.2010 (Wt) 11:26

i co wie ktoś jak rozwiązać ten problem?będę wdzięczny za wskazówki

Dodane 26.01.2010 (Wt) 12:05

w tej chwili mam wgraną wersje 1.21 do MATSHITA DVD -RAM 850s a może ma ktoś nową wersję lub tą samą. Czekam na link… może jak wgram to wtedy zadziała i odczyta filmy na cd

Dodane 19.04.2010 (Pn) 12:24

hej nadal stacja nie widzi mi zapisu na płytach cd… może trzeba coś przestawić.Ani nie widzi muzyki ani filmów na cd… POMÓŻCie. pozdrawiam