Problem ze stacją dysków

(Wolej225) #1

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie wiedziałem, gdzie to zamieścić. No więc kolejny problem. Ostatnio kilka dni temu wypaliłem na płytę kilku minutową prezentację w formacie WMV. Problem w tym, że komputer w ogóle nie czyta płyty, nie pokazuje, że nawet coś tam jest. Inne płyty odpala od razu, tylko tej wypalonej płyty CD nie chce. Dlaczego? Co to może być. Z góry dziękuję za pomoc.

(Kuczkowiak) #2

Może słaba jakość nośnika.

Co to za płyta?

(Wolej225) #3

Słaba jakość, raczej nie płyta to: Verbatium 4.7 gb 16x speed 120 min. Zmarnowałem już 1 płytę bo myślałem, że to jej wina lecz z drugą to samo.

(Kuczkowiak) #4

Czyli przed nagraniem płytę wykrywa bez problemu , a po nagraniu nie wykrywa już płyty ?

Może coś z programem nie tak do nagrywania

(Wolej225) #5

Nie chodzi o to, że każdą płytę np. grę, wykrywa po chwili, bez problemu. A tych wypalanych, nie ważne czy przed czy po nie czyta.

(Kuczkowiak) #6

To jak nie wykrywa tych płyt przed wypaleniem to jak wypaliłeś cokolwiek na te płyty?

(Wolej225) #7

Wypalał je kto inny, nie wiem jak było u niego. W każdym razie u mnie stacja dysków, nie wykrywa ich.

(Bdogieros) #8

a u niego wykrywa?

(Wolej225) #9

Najwidoczniej, po prostu u mnie nie.

(Bdogieros) #10

no dobrze, napisałeś, że to płyta 4,7GB więc mniemam, że to DVD, masz taki napęd?

(Wolej225) #11

Tak taki.

(system) #12

Zaraz zaraz najpierw piszesz,ze Ostatnio kilka dni temu wypaliłem na płytę kilku minutową prezentację w formacie WMV,potem że Wypalał je kto inny.

KOLEGA nukemski dobre pytanie zadał ,płyta jest dvd a czy ty masz napęd dvd,skoro u tego kolegi odpala i wszystko jest jak powinno to albo ty masz cd,albo jeszcze może być taka przyczyna iż kolega ma starsza nagrywarke a ty nowszą(nie wiem za bardzo co w nich takiego jest)ae miałem tak z sąsiadem u mnie czyta u niego nie,a róznica jest w roczniku że się tak wyraże nagrywarek dvd-reasumując jak masz możliwośc to sprawdż to samo na dvd wielokrotnego nagrywania :slight_smile:

(Agatonster) #13

Intruder ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.