Problem ze startem systemu

Witam!

Od kilku dni występuje u mnie dziwna rzecz podczas startu systemu (WinXP). Otóż czasami, po tym, gdy zakończy się pokazywanie logo Windowsa i powinny się pokazać obrazy kont użytkowników, przez dłuższy czas widać czarny ekran, kursor zmienia się w klepsydrę i robi się restart systemu. Po kilku próbach ręcznego resetu w końcu system się ładuje, ale tuż po jego załadowaniu (2-3 sekundy), znowu pojawia się czarny ekran (na kilka sekund), a potem już wszystko jest OK. Mam nadzieję, że wszystko opisałem w miarę zrozumiale.

Jak już napisałem, nie dzieje się tak zawsze, ale to bardzo przeszkadza i denerwuje. Przeleciałem system Spybotem, Pestpatrolem i Adawarem, zrobiłem skan Kasperskym, usunąłem trochę syfu i nic, dalej to samo.

Oto log HijackThis:

http://wklej.org/id/558319c6ba

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 20:30 został dopisany post przez adlerxx

Przepraszam, czy ktoś mógłby mi pomóc?

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 1:55 został dopisany post przez adlerxx

Poooooooooooooooooooooooooooomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocyyyyyyyyyyyyyyyyyy! :cry:

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 20:49 został dopisany post przez adlerxx

wielkie dzięki za pomoc :expressionless:

Czy ostatnio były instalowane jakieś nowe programy, sprzęt, sterowniki ? Sprawdzałeś pamięć RAM, napięcia zasilacza (jaki zasilacz), kondensatory na płycie głównej ? Przestaw aby komputer się nie resetował automatycznie, tylko wywalał BSODa. Czy w trybie awaryjnym też się tak zachowuje ? Odłącz zbędne urządzenia i zobacz czy się coś zmieni (drukarki, modem, stacje cd itp).

Jak dla mnie w Hijackthis nic nie widać, jak chcesz to ewentualnie wrzuć log z Combofix, choć ja bym stawiał na sprzęt.