Problem ze sterowikami karty graficznej

mam GeForce 8400 GS, 32 bity nie da sie zainstalować poprawnie sterowników ściągałem najnowsze i nic. System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

z góry dzięki

http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t109532.html

  1. Odinstaluj sterowniki karty graficznej.

  2. Przeczyść komputer jakimś programem np. CCleanerem i Free Registry Cleanerem :

viewtopic.php?f=16&t=254087

viewtopic.php?f=2&t=268276

  1. Pobierz sterowniki 175.16 :

http://www.nvidia.pl/object/winvista_x8 … ql_pl.html

  1. Zainstaluj.

XMan , a to nie jest tak że vista czasami nie chce pozwolić na instalację? piszę tak bo przy instalacji GeForce 177.92 Beta pisało może aplikacja nie może być zainstalowana bo stwierdzono brak systemu vista 32 bit instalator nie może działać ,mimo że taki właśnie jest? i pomogło jak w men urządzeń odinstalowałem stery które vista sama dała

Zgadzam się ale najpierw trzeba prawidłowo odinstalować poprzednie sterowniki, przeczyścić w miarę dokładnie komputer a następnie sprawdzić inne sterowniki ponieważ najnowsze nie zawsze są najlepsze.

Jeżeli problem będzie nadal występować to dopiero można szukać przyczyny i innych rozwiązań.

Inaczej niepotrzebnie się mocno napracujemy, stracimy wiele czasu a na koniec możemy nawet rozwalić kompa…

Masz rację ale vista też czasami stroi fochy , u mnie było tak dostałem emaila z nvidi że są nowe stery 177.92 Beta no to odinstalowałem 175.16 bo te miałem przeczyściłem CCleanerem potem jeszcze Regsupreme pro i jazda instaluję te 177.92 Beta a tu mi wyskakuje,brak systemu vista 32 bit instalator nie może działać ‘’ zgłupiałem bo właśnie taki system mam , ale dobra najwyżej zainstaluję z powrotem te 175.16 a tu mi znowu pisze że stwierdzono brak systemu vista 32 bit instalator nie może działać ,- mimo że 10 minut temu były przecież zainstalowane,to już całkiem zgłupiałem wchodzę więc do men urządzeń tam pisze że karta nivida ge force8800gt ma stery jakies vga czy cos odinstalowałem je ,restart i te beta weszły teraz bez problemu :slight_smile:

nic to nie daje :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: