Problem ze sterownikami do dźwięku

(Ziemian1992) #1

Witam,

mam dość nietypowy problem myślę, gdyż już nie pierwszy raz po reinstalacji systemu mam problem ze sterownikami do dźwięku.

Problem polega na tym,że po zainstalowaniu sterowników mam dźwięk jednak jest on bez bass'u. Dźwięk jest na płycie głównej i mam do niego sterowniki ze strony producenta płyty. Na prawdę mocno mnie to dziwi dlaczego dźwięk jest bez bass'u i na prawdę proszę mi wierzyć nie brzmi to ciekawie.Oto zrzut z mojego menedżera urządzeń:

menedzer.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Wyraźnie widać co nie jest zainstalowane. Przy każdorazowym włączaniu PC-ta wyskakuje "kreator znajdowania sprzętu". Próbowałem poprzez niego instalować sterowniki niestety na próżno. Zastanawiam się także czy nie chodzi tutaj być może o moje słuchawki i czy to właśnie ich nie wykrywa kreator(Steelseries 4H).Jeśli tak to niestety nie dostałem do nich sterowników wraz z zakupem i nie wiem gdzie mogę je znaleźć. Proszę o pomoc bo na prawdę taki dźwięk jest irytujący.

(gucio0123) #2

użyj programu driver max po zainstalowaniu sam wyszukuje sterowniki do urządzenia pod dany system operacyjny:)

(Jolka112) #3

Najpierw instalujesz urządzenie audio a potem sterowniki, wyraźnie widać,że nie ma urządzenia audio.Z płytki cd do płyty głównej instalujesz i nie musisz szukać żadnych sterów na stronie producenta.

(Marek Krakus) #4

Podaj typ mobo.Sprawdź np.everestem jeśli nie znasz.