Problem ze sterownikami do GeForce MX440

mam kolejny problem z tych, których nie potrafię rozwiązać sam ani z pomocą google…

Szukałem sterowników do GeForce4 MX440 64MB, zainstalowałem trzy - 45.23, 93.71 i chyba 5 lub 6, nie pamiętam. Oczywiście nie na raz, gdyż po każdej instalacji musiałem przywracać system bo komputer wariował. Od razu po zainstalowaniu ustalał rozdzielczość 600x480 i 4 bity kolorów, a co najśmieszniejsze do wyboru miałem “Monitor Plug and Play na NVIDIA…” z max rozdz. 800x600, lub “Monitor domyślny na NVIDIA…” z rozdzielczością, uwaga - ponad 80000x60000 (lub odwrotnie). A co bym nie wybrał była tylko ikona 2 monitora. ■■■?

PS: viewtopic.php?f=19&t=329064 :wink:

PS2: wiem, że to złom, ale cóż poradzić, biedny student jestem…

Zainstalowane sterowniki od AGP? Zainstaluj też stery do monitora.

Najlepsze stery do tej karty graficznej to 66.93 international

cytat z forum.dobreprogramy.pl: “Monitory Hivision pracują na stndardowych sterownikach systemowych więc nie ma większej potrzeby instalowania innych.”

sterowniki do AGP wyszukałem specjalnie i zainstalowałem takie oto: VIA_HyperionPro_V520A

po zaimputowaniu systemowi sterów podanych przez Ciebie komp zareagował niespodziewanie. Wprawdzie nie tak jakbym sobie życzył, ale zawsze inaczej. Otóż wyłączał monitor gdy zaczynał się ładować system. Tryb awaryjny i przywracanie systemu, bo nawet mi się nie chciało tego odinstalowywać…