Problem ze sterownikami do grafiki 8600GT

Mam karte graficzna geeforce GALAXY 8600GT 256 MB i mam problem ale nie jestem pewien czy to jest wina sterownikow od grafiki czy od gry, chodzi mi o “brothers in arms hell’s highway”. włączam gre, chce kontynułować dalsze misje, zagram troche i zaczyna mi się ładować następny checpoint i wyskakuje mi błąd że brakuje jakichś plików automatycznie mnie wyrzuca z gry i rozdzielczość systemowa mi się zmniejsza do 640 X 480 i nie moge jej pozniej zwiekszyc dopiero jak zresetuje komputer. Wspomne ze uzywam telewizora LCD 32" i mam bezpośrednio podlaczony to karty graficznej ale Kablem VGA nie HDMI więc może w tym jest problem. jezeli ktoś wie o co chodzi to prosze o pomoc

A w innych grach żadne błędy graficzne nie występują? Nic się nie sypie?

z niektórymi grami nie ma problemu ale np. z gierka “GRID” to samo mi się dzieje. a wymagania sprzętowe spełnia bo mam: AMD Athlon 64 X2 dual core processor 4000+ 2,11Ghz, 1G ram DDR2 no i geeforce 8600GT a i teraz zainstalowałem service packa 3 bo myślalem ze to pomoże. nie mam pojęcia co jest grane.

Nie jestem pewien, ale wiadomo że GeForce’y 8600 mogą stwarzać problemy po podłączeniu doń TV przez wyjście S-Video. Widziałem na innych forach dużo tematów kiedy dany 8600GT potrafił już w ogóle nie wstać po podłączeniu kabla i do TV.

Więc moja rada. Spróbuj podłączyć i grać na “normalnym” (t.j. nie na TV) monitorze.

ok. dzieks. moze tak jak piszesz bedzie ok. pozdrawiam

Dodane 25.02.2009 (Śr) 11:36

wystarczyło zainstalować DirectX10 i jest wszystko ok. a w grze był wymagany 9.0, po prostu niedopracowana gra