Problem ze sterownikami do kamery ak107

WITAM SZUKAM STEROWNIKÓW DO KAMERKI AK 107

KUPIŁEM JA NA ALLEGRO I STEROWNIKI BEDACE NA PŁYCIE NIE PASUJA I PODCZAS INSTALACJI WYSKAKUJE MI BRAK; snpstd3.sys MOZE MNIE KTOŚ PORATOWAĆ BO UTKNĄŁEM W MIEJSCU :-x

sprawdz te:

http://www.sendspace.com/file/xjgery

Włączasz menadżera urządzeń i wyszukujesz w nim tejże kamerki (jeśli już instalowałeś jakieś serowniki to może być już wykrywana jako urządzenie z problemem - z wykrzyknikiem), jeżeli jakiekolwiek sterowniki były instalowane to klikasz na tą kamerkę prawym przyciskiem myszy i wybierasz Odinstaluj - aby usunąć wszystkie stare sterowniki… Następnie klikasz prawym na KOMPUTER i dajesz “Szukaj w poszukiwaniu zmian sprzętu”, powinno wykryć niezainstalowane urządzenie - jeśli się otworzy automatyczny kreator znajdowania nowego sprzętu to pierw zaznaczasz “Nie, nie tym razem” --> “Dalej” --> “Zainstaluj z listy… [Zaawansowane]” --> Dalej --> “Uwzględnij tę lokalizację w wyszukiwaniu” (wybierasz lokalizację, gdzie wypakowałeś ściągnięte sterowniki --> Dalej -->

JUŻ PRÓBOWAŁEM I WYSKAKUJE MI WŁÓŻ DYSK A POTEM POKAZUJE ŻE POTRZEBNY JEST PLIK SNPSTD3.SYS

A PŁYTA OD PRODUCENTA STEROWNIKI NIE WCHODZĄ

welniak , Po pierwsze, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Po drugie, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

Po trzecie, na forum nie krzyczymy. Wyedytuj temat i swoje posty i napisz je jeszcze raz, bez niepotrzebnego wykorzystywania wielkich liter.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.