Problem ze sterownikami do Karty graficznej

(Szwiks) #1

Mam karte graficzna radeon 9200 128mb używan do niej sterowników rad_w2kxp_omega_38360

win xp sp2 i teraz nie pojawiają mi się błędy ze sterownikami to żądna gra mi nie działa nawet kyodai mahjong mojej mamy

Wcześniej miałem xp sp1 i sterwoniki ati catalyst 5,8 i gry mi chodziły

Chodzi mi o to żeby ktos mi pomógł w wyborze odpowiednich sterowników bo myśle że to właśnie przez nie mi nie działają gry

(Kaka') #2

szwiks

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

(hevet) #3

Spróbuj wersji 6.11.

(Seba86mu) #4

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS, bądź OMEGA DRIVERS /usuń/ - w zależności, jakie sterowniki masz obecnie zainstalowane).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

(Szwiks) #5

ale te catalysty działają pod xp sp2??

(Seba86mu) #6

Oczywiście.

(XMan) #7

Te sterowniki które masz obecnie są nieodpowiednie.

Miałem Radeona 9200 i najlepsze do niego są Radeon Omega Drivers 3.8.252 /panel w j. polskim, odpowiednik ATI Catalyst 6.5 / :

http://www.ngohq.com/home.php?page=File ... _cat_id=14

Uaktualnij biblioteki DirectX :

Jeżeli nie będziesz mógł z instalki ściągnij to :

utwórz folder w C:\Program Files pod nazwą ,,DirectX" i rozpakuj do niego to co pobrałeś.

Następnie uruchom instalkę ,,DXSETUP" zrób restart komputera i sprawdż.

(Kaka') #8

szwiks

To dalej nie jest konkretny tytuł wątku. Proszę zapoznać się z podanymi przeze mnie linkami, a następnie poprawić tytuł tak aby mówił konkretnie o problemie.