Problem ze sterownikami do LG W2453SQ-PF

Witam wszystkich, mam problem z wgraniem sterownikow do monitora LG W2453SQ-PF

Problem polega nta tym ze kiedy wkladam plytke i naciskam instalowanie sterownikow, instalowanie sterownikow sie rozpoczyna, przetwarzaja sie jakies dane ale w pewnym momencie wyswietla sie informacja : Filed to update the system registry .Please try to using REGEDIT.

Nie wiem dokladnie na czym ten problem polega. Probowalam rowniez sciagnac sterowniki ze strony producenta , kiedy juz je wypakowalam pojawiaja sie w takiej formie http://img38.imageshack.us/img38/9598/sterowniki.jpg . Nie wiem co dalej z nimi zrobic, bo kiedy klikam na te dwa na dole nic sie nie dzieje tylko wyswietlaja mi sie w notatniku jakies dziwne znaczki, a jesli chodzi o ten pierwszy folder to fakt otwiera sie ale w takiej postaci : http://img38.imageshack.us/img38/7476/s … older1.jpg .

Sterowniki do monitora sa mi potrzebne dlatego ze moj komputer maksymalnie rozdzielczosc ekranu ustawia mi na 1400x1050 a moj monitor ma rozdzielczosc 1920 x 1080.

yla bym bardzo wdzieczna za pomoc

Co co wgrywasz sterowniki. Przecież system poprawnie wykrył. Sterowniki do monitorów były potrzebne za czasów win 95/98, bo nie potrafiły odczytywać maksymalnej obsługiwanej rozdzielczości.

zainstaluj forteManager

f39c14dff9e436f2m.png

Aktualizacja sterowników by mogła pomóc. Pokaz skąd pobierałeś

Nie napisał też jaką ma kartę graficzną. Pewnie na niej ma stare sterowniki. Nawet na starym trupie Radeon 9100 bez problemu wykrył rozdzielczość full hd na podobnym monitorze (bez wgrywania niepotrzebnych sterowników).

Moja Karta Graficzna to Sapphire Radeon HD 4670. I zapewniam ze to nie jest stary trup.

Zainstalowanie ForteMenager-a nic nie dalo bo nie wykrywa wogole parametrow sprzetu

Dodane 07.09.2009 (Pn) 10:57

Sterowniki pobieralam ze strony producenta LG www.lge.com

Kurcze widzę po specyfikacji że nie masz ani DVI ani HDMI tylko analogowe, kiepsko. Zdaje mi się że fortemanafer zadziała tylko na cyfrowych złączach (mam LG W2284F pod DVI). Łączysz przez przejściówkę czy masz na karcie D-sub (VGA)?

Musisz zrobić to tak jak pokazałem ci na sercanie. Tylko jak wgrasz to powinno ci tylko bardziej prawidłowo rozpoznać monitor, a same ustawienie rozdzielczości musi być przez coś innego wymuszane może przez Catalist od ATI sprawdź tam też.

Alez ja mam DVI i HDMI :d:d:

Na pewno to model LCD W2453SQ-PF?

Bo na serio LG się tym nie chwali ;]