Problem ze sterownikami do plyty glownej pomocy!

Witam. Dostałem ze stanów laptop Toshiba Satellite M115 Series. Mam jednak problem bo był w nim już zainstalowany windows który nie działał poprawnie więc zrobiłem format. I tu się pojawia problem. Nie mogłem zobaczyć jaka siedzi płyta główna a tym samym zintegrowana z nią karta graficzna. Nie wiem co mam robić. Szukałem na necie parametrów do tego laptopa ale nie znalazłem zbyt wiele. Karta to PRAWDOPODOBNIE Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family (128 MB) ale nie mogę zainstalować sterowników bo ich nie mam a gdy próbowałem zainstalować jakieś inne wyskoczył mi komunikat że trzeba zainstalować płyte główną a reszta sterowników zainstaluje się automatycznie. Mikroukład płyty głównej to NAJPRAWDOPODOBNIEJ :

Mobile Intel Alviso-G i910GML

Proszę o pomoc. Informacje co robić i ewentualnie o sterowniki do tej płyty. Bo bez tego laptop jest bezużyteczny Za jakąkolwiek pomoc z góry dziekuję. Pozdrawiam

Tutaj masz specyfikację http://www.toshibadirect.com/td/b2c/jsp … oid=351558

tefinhoprox , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Przenoszę też do odpowiedniego działu.