Problem ze sterownikami do Radeona 7500

Witam. Z racji że jestem nowy proszę o wyrozumiałość.

Posiadam laptopa Compaq Evo N610c, a w nim karta graficzna jak w temacie. Ostatnio wynalazłem programik DH Mod Tool, który umożliwia zainstalowanie nawet najnowszej wersji ATI Catalyst 8.8 dla mojej karty. Wiadome jest że od wersji 6.5 moja karta nie jest już uwzględniana. Tak więc dzięki temu programowi mogę cieszyć się Catalyst Control Center, które daje bardziej rozbudowane możliwości konfiguracji karty. W tym miejscu zaczyna się problem. Jeżeli zainstaluje sterowniki nowsze niż ATI Catalyst 3.5, to wtedy system przestaje widzieć kartę jako Akcelerator 3D. Żadna gra nie ma zamiaru się uruchomić sygnalizując brak karty 3D w komputerze, sytuacji tej nie poprawia nawet wielokrotna instalacja DirectX 9.0c. Po uruchomieniu dxdiag.exe, w zakładce Ekran widniej przycisk “Test modułu Direct3D”, ale jest on nie aktywny. Powrót do starych sterowników odblokowuje wszystkie funkcje 3D. Uwagę zwraca też fakt że nowsze sterowniki nie posiadają podpisu cyfrowego. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, gdyż chciałbym cieszyć się najnowszymi sterownikami, a jednocześnie mieć aktywne wszystkie funkcje 3D. Może ktoś zna jakiś trik, programik, modyfikacje rejestrów, bądź cokolwiek co pozwoli mi uzyskać mój cel.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

A kto ci tak powiedział ?? Jeżeli najnowszy sterownik nie wspiera Twej karty to nic tu nie zrobisz.

System wykazuje, że sterowniki nie są podpisane cyfrowo, ponieważ dokonałeś ich modyfikacji.