Problem ze sterownikami GF FX5200

Cześć jestem nowy na forum, mam następujący problem chce podłączyć komputer do telewizora, tzn. mam kartę GeForce FX5200 z wyjściem S-video. Podłączyłem, wszystko ustawiłem i obraz na TV jest czarnobiały:/ Pamiętam kiedyś jak podłączałem TV to miałem zakładkę, gdzie sie włączało ze to Tv a teraz nie mam :frowning: może to wina sterownika?? co na to poradzić??

pozdrawiam

a co masz w zakładce nvview sterownika zobacz czy możesz w opcjach zmienić z s-video na composite ? skorzystaj z aplikacji tvtime musisz ustawić w nim s-video na composite kolorki będą

Właśnie nie ma tej zakładki nview :frowning: teraz mam komputer po formacie i nie mam tej zakładki :?

Prawdopodobnie pracujesz na sterach systemowych do karty grafiki,wgraj stery do karty np wersję 56.72 dla XP.

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Teraz to już nie mam nic :frowning: Usunąłem stary sterownik, ściągnąłem ten 56.72 i jak się zainstaluje to w zakładce ustawienia tam gdzie pisze ekran: mam takie coś :evil:

a319a579f43d0f07m.jpg

teraz to ja już nie wiem :frowning:

aha a sterowników które mam na płycie nie mogę zainstalować bo wyskakuje takie coś:

beztytu322u2mr6.th.jpg