Problem ze sterownikami karty graficznej

(Kuki110) #1

Witam mam problem odinstalowalem sterowniki od karty graficznej ati radeon hd 3470 i chciałem je zainstalowac ale po zainstalowaniu ich one nie działaja co robic? Mam windows vista. Bardzo prosze o pomoc

(Jurninho25) #2

Tą kartę masz w laptopie, tak??? Spróbuj zainstalować je przez menedżer urządzeń...

(Kuki110) #3

tak w laptopie.. tzn jak ?

-- Dodane 26.07.2010 (Pn) 15:30 --

probowalem ale nie chce mi znalesc tego sterwonika co sciagnelem..

(Jurninho25) #4

No ja mam w swoim lapku tą samą kartę i ja instalowałem z płytki na którą wrzuciłem sobie wszystkie stery przez menedżer urządzeń:slight_smile:

(Kuki110) #5

Schnor dalbys rade jakos mi je podeslac ? ;( mam wielki problem ;/

(Jurninho25) #6

Na gwałt Ci potrzebne??? Do wieczora nie mógłbyś poczekasz??? Myślę, że do 22:00 bym Ci je przesłał...na PW.

(Kuki110) #7

nie dałoby rady szybicej ale moze byc tez do 22 :wink: dzieki bardzo bede czekal eh zycie mi ratujesz..

(Jurninho25) #8

Nie gwarantuję, że one Ci bd śmigać, ale mi działają...dobra zaraz wrzucę - momento:) Na PW bd miał:wink:

(Kuki110) #9

Schnor miałbym prosbie uwinalbys sie do godziny 19-20? bardzo mi na tym zalezy ..

-- Dodane 26.07.2010 (Pn) 15:49 --

ati radeon hd 3470 tak ?;>

(Jurninho25) #10

No już wrzucam, tak HD 3470...

(Kuki110) #11

ok dzieki bardzo :wink:

-- Dodane 26.07.2010 (Pn) 16:10 --

jeszcze 1 pytanko o ktorej tak to bedzie ?

(Spectatorx) #12

A wystarczy te ściągnięte sterowniki przerobić ATI Mobility Modderem który możesz ściągnąć stąd:

Heh... Ludzie potrafią utrudniać sobie życie.

(Kuki110) #13

Microsoft Core XML Services (MSXML) 6.0 Service Pack nie ma tego na viste..

(Spectatorx) #14

Bo na viście to niepotrzebne, vista ma to chyba zintegrowane od początku.

(Kuki110) #15

moze ktos ma inne pomysly?

(Monczkin) #16

ivoryking , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. poradnik-uzywania-forum-zakladanie-edycja-tematu-t394978.html