Problem ze sterownikami od RADEON HD 2300

witam

mianowicie chodzi o to, że kiedy piszę coś w wordzie (office xp) to gdy wybieram alt+c pokazuje mi się Catalyst Control Center

mój sprzęt to laptop Acer Aspire 5710ZG

jakaś rada na to?

Prawdopodobnie wymieniony program przydzielił sobie taki skrót,sprawdź w ustawieniach programu,i zmień.

przeszukałem już cały ten catalyst control i nie ma opcji zmiany tego skrótu :confused:

To po prostu wyłącz ten skrót. Przypuszczam, że raczej nie będzie Tobie potrzebny.

mkwawa tak nie jest mi potrzebny bo tylko utrudnia pracę w offisie a teraz muszę głównie pisać i to jest strasznie wkurzające

a możesz mi napisać jak wyłaczyć ten skrót bo nie wiem…

Wiem ale nie potrzebny będzie Tobie w przypadku catalysta. Gdzie to jest dokładnie to nie pamiętam. Musisz poszukać w opcjach catalista czegoś takiego jak skrótu klawiaturowe, klawisze trwałe. Dokładnie nie powiem bo nie pamiętam. Radeona miałem ze 3 lata temu.

Znalazłem coś takiego ale mogło się już coś zmienić:

prawym w ikonke ati -> catalyst control center-> i na górze masz zakładkę hotkeys ,to weź disable

albo ewentualnie odinstaluj catalista no chyba, że do czegoś go używasz.

ja ma tylko zakładki: kreator prostej konfiguracji, szybkie ustawienia i centrum informacji

a co do odinstalowania to nie pokazuje się na liście programów do usunięcia :confused:

To zobacz jeszcze coś takiego:

Menu START–>URUCHOM–> wpisać “compmgmt.msc”

Następnie wejść w…

“Usługi i aplikacje”–>“usługi”

Kliknąć dwukrotnie na “ATI Hotkey Poller” i wyłączyć funkcje hotkey’a

A do odinstalowanie możesz użyć jakiegoś programu do odinstalowywania np:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … taller+1.1

Menu START–>URUCHOM–> wpisać “compmgmt.msc”

Następnie wejść w…

“Usługi i aplikacje”–>“usługi”

i tutaj mam tylko “ati external event utility” i “hotkey’a” tu nie ma tylko jest “typ uruchomienia” i jak go wyłączam to nic nie pomaga

odinstaluj catalyst control center…

ale drivery zostaw!

klopas niestety program nie pokazuje się na liście do odinstalowania tak samo np w programie free uinstaller :frowning:

ati uninstall utility :wink:

klopas zrobione :smiley: :mrgreen: :smiley: :mrgreen: :smiley:

WIELKIE WIELKIE DZIĘKI wszystkim za pomoc :slight_smile:

na przyszłość dla innych polecam odrazu użycie Ati Uninstall Utility :wink:

edit.

jakiegoś moda proszę o zamknięcie tematu