Problem ze sterownikami OMEGI do Radeona X1650 PRO

Witam !!

Mam mały problem z wgraniem sterowników Omegi do Radeona X1650 Pro 512mb. Ściągnąłem następujące sterowniki pod windows xp: rad_w2kxp_omega_38421 i po zainstalowaniu komputer w ogóle ich nie wykrywa. Podczs próby aktualizacji sterownika przez panel sterowania/menedżer urządzeń i zaznaczeniu folderu w którym znajdują się stery wyświetla, że wybrany sterownik nie współpracuje z systemem windows xp. Proszę bardzo o pomoc :?

http://ati.amd.com/support/driver.html

wygeneruj sobie w przypadku niektórych sterowników do poprawniej instalacji jest wymagany zwłaszcza by zainstalować-odpalić ccc. :

http://www.microsoft.com/downloads/deta … b15c5e04f5

Dzięki za odpowiedź zaraz zobacze czy da radę zainstalowac :slight_smile:

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 12:22

Chciałem jeszcze zapytac, czy podczas instalacji sterowników Omegi trzeba odinstalowac te sterowniki oficjalne od ATI, czy moga one zostac i czy zostana zamienione ?

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 12:27

Chodziło Ci o to, żebym wygenerował Microsoft .NET Framework ?

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 14:51

Nic to nie dało, podczas instalacji sterownika wyskakuje: “Błąd INF; nie odnaleziono sterownika ekranu” :? a nastepnie :“Program instalacyjny nie mógł zakończyć instalacji. Spróbuj użyć standardowego sterownika VGA dla karty graficznej przed uruchomieniem programu instalacyjnego” :?

odinstaluj

nie wygenerowała tylko ściągnęła i zainstalowała…

usuń wszystkie sterowniki ponownie uruchom kompa - zainstaluj sterowniki.

Mam zainstalowany Microsoft .NET Framework. Odinstalowałem te stare sterowniki i nic. Cały czas przy próbie zainstalowania wyskakuje mi “Błąd INF” :frowning: i Lipa

pozostaje format c: :-P.

hehe :lol: nic najwyżej jak nie dojde czego to może byc przyczyną to będę musiał używać oficjalnych sterowników ATI bo formatu narazie nie musze robić :slight_smile: wszystko chodzi dobrze jedynie wgranie tych sterowników jest małym problemem :mrgreen: może z tą kartą cos jest nie tak, sam już nie wiem. Przyczyną może być wcześniejsza wersja sterowników Omegi wgrana do starej karty???

si, ale odinstalowanie omeg powinno rozwiązać problem…

Po odinstalowaniu starych sterowników wyczyściłem komputer driver cleanerem i niby coś tam usunęło, ale nic to nie dało tak jak było.

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 16:07

Albo może tak jak mówisz to wina systemu :mrgreen: okaże się jak w przyszłości wgram od nowa system :mrgreen:

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 16:18

Czytałem na anglojęzycznym forum (nie pamietam dokładnie nazwy) o podobnym przypadku i jeden z forumowiczów napisal chyba z 50 postów odnosnie swojego problemu. Próbował wgrać Omegi parę dobrych razy i nic. Rozwiązaniem jego problemu była starsza wersją sterowników. Próbowałem zrobić tak u siebie, ale u mnie odbyło się to bez oczekiwanych efektów :wink:

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 10:35

Jakby ktoś spotkał sie z podobnym problemem, proszę pisać :slight_smile: Jak sam dojdę dlaczego tak jest od razu napiszę, żeby nikt nie musiał siedzieć i się głowic co jest przyczyną. Dzięki :slight_smile: