Problem ze sterownikami USB 2.0

Witam, pisałem na tym forum już kiedyś o problemie który u mnie występuje, mianowicie tnący się komputer:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=2&t=275629

Tak jak w tamtym poście napisałem ( idiotycznie, że piszę nowy, ale tamtego już pewnie nikt nie czyta ), komputer zacina się dopiero po instalacji sterowników płyty głównej. Najprawdopodobniej chodzi o sterowniki USB 2.0. Czy są one konieczne do instalowania? Na stronie producenta mojej płyty głównej http://www.gigabyte.pl/products/mb/driver/ga-ep35c-ds3r_21.html nie ma nic o tych sterownikach więc nie wiem.

Drugi problem mam taki, że po licznych formatach i moich błędach na jednej z partycji utworzył mi się dysk systemowy, na drugiej rozruchowy. Z czego na drugiej mam tak w pełni zainstalowany system. Jak mógłbym przełączyć drugą partycję (D) na dysk systemowy a pierwszą © normalnie sformatować?

Rozumiem że masz system na D: a nie na C: tak? A C: nadal jest partycją rozruchową? Jeśli tak to można to rozwiązać w rejestrze… (podobno)

Polecam też zainstalować najnowsze wersje sterowników ze strony producenta płyty głównej :slight_smile:

To jest tak, C jest systemowym, a nie ma tam nawet pełnego systemu ( brak dostawy prądu mniej więcej na 1% zgrywania plików systemowych na dysk ). Po uruchomieniu kompa zaczął instalować windowsa ponownie ale na D. No i tam mi się zainstalować w całości. A i tak nadal dysk C jest pokazywany jako systemowy a D jako rozruchowy.

A co do sterowników: to na stronie producenta ( podałem tą stronę ) nie ma sterowników o USB 2.0

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN