Problem ze sterownikami z systemie Windows - czarny ekran

Witam! Mam problem a mianowicie zainstalowalem sobie Windows Vista Ultimate i w pierwszej kolejności po instalacji systemu zacząłem instalowac sterowniki do płyty głównej instalacja przebiegła bezproblemowo potem od karty graficznej lecz po ponownym uruchomieniu komputera juz nic nie widac na monitorze poprostu tak jakby monitor był wygaszony a jest włączony dżwięk uruchamiania systemu słysze więc coś jest nie tak. a pare miesiecy temu miałem Viste i działało normalnie

Hej,

Czyli faktycznie komputer działa poprawnie, ale nie wyświetla obrazu. A w którym momencie pojawia się problem - czy zaraz po uruchomieniu komputera monitor nie działa czy też widać informacje BIOS’u, a monitor gaśnie w momencie, w którym powinno pojawić się okno ładowania systemu??

Jeśli problem występuje zaraz po uruchomieniu komputera, to posprawdzaj, czy wszystkie kable są odpowiednio podłączone. Jeśli natomiast obraz znika po wykonaniu testów BIOS’u, zastosuj się do tego i poniższych postów.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wszystrko sie pokazuje bios też. oraz znika zaraz po załadowaniu sie systemu Windows kiedy ma sie pojawić pulpit to sie pojawia czarny ekarn. Kable są dobrze podłączone.

Hej,

No to w takim układzie zastosuj się do informacji w poście, który Ci podałem - uruchom komputer w trybie VGA, zmień ustawienia i uruchom ponownie…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mysle ze to od monitora zależy…

Hej,

A próbowałeś z uruchomieniem w trybie VGA i ze zmianą ustawień??

Pozdrawiam,

Dimatheus