Problem ze sterownikami zintegrowanej do karty sieciowej

Witam mam starą płytę głowną asus a7s8x-mx i nie mogę znaleźć sterowników pod winde 7. Na stronie producenta brak… z pod xp’ka nie podejdą? sieciowka: SiS 900 PCI FAST ETHERNET. Proszę o pomoc

OMFG, instalować Win7 na tak starej platformie :lol: Ale ok, do rzeczy. Jak instalowałem ponad 2 lata temu na podobnym sprzęcie wersję beta, to sieciówka działała mi normalnie, Win7 ma zintegrowane sporo sterowników, więc trochę dziwne że u ciebie nie działa. A czy sterowniki dedykowane dla Win XP podziałają dowiesz się raczej jak sam spróbujesz, bo mało kto w tej chwili się bawi siódemką na starych platformach, by ci powiedzieć na 100% tak czy nie :wink:

hah wiem, że to stary sprzęt ale 7 spisuje się z aero dobrze bez różnicy z xp (kompa używam tylko do neta, muzyki) i właśnie do 7 nie ma sterów do lan i dźwięku. Gdy instaluje xp od razu net jest, nie wiem co zrobić, może kupić kartę sieciowa kompatybilna z 7?

A próbowałeś już instalację sterowników dedykowanych dla XP? Kupno sieciówki to dobry pomysł a koszt niewielki, najlepiej na chipie Realtek’a.

…a Winda 7 w 100% oryginalna…[-X