Problem ze sterownikami

poskładałem nowego kompa i mam problem z kartą graficzną jak zainstaluje sterowniki to po restarcie mam czarny ekran. przed instalacja sterowników grafy niewidzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99f … b2182.html

płyta: ecs nforce4m-a

grafa: ati hd 4670

procek: amd athlon x2 5000

pamiec: 2x 1gb ddr2 kingston

sterowniki instalujesz z dołączonej płytki ?? jaki system, service packi ??

tak sterowniki z płytki to samo sie robi na sp2 i sp3 winda xp

we własciwisciach karty jak wejde na zakładke zasoby na dole pisze:

Zakres We/Wy 03B0 - 03BB używane przez:

Mostek (bridge) standardu PCI do PCI-do-PCI

Zakres We/Wy 03C0 - 03DF używane przez:

Mostek (bridge) standardu PCI do PCI-do-PCI

Zakres pamięci 000A0000 - 000BFFFF używane przez:

Mostek (bridge) standardu PCI do PCI-do-PCI

aktualizacja biosu płyty głównej - można spróbować…inne karty graficzne działają ??

innej grafy na pcie-express nieposiadam a płytke kupiłem uzywana na której był bios flashowany z v.2 na v.3

to pozostaje przetestować grafikę na innym komputerze, jeśli będzie ok - wiadomo, problem leży w płycie głównej…

no grafa nowa ze sklepu jest to raczej też chyba płyta

Jablik ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

jaki zasilacz?

Jablik , sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane ?

zasilacz 450 wat

sterowniki niemoge instalnąc do grafy bo jak instalne to już musze formata robić. stery z płyty głównej instalnięte są. we własciwosciach grafy której niepokazuje pisze ‘Sterowniki niezgodne z Plug and Play’ chyba cos z dyskiem nietak może w czasie instalacji xpeka te stery systemowe ładują sie w uszkodzoną część dysku, instalne jeszcze wiste i zobacze na viscie

a konkrętniej (model)?

aeropower

Jablik ,

Zmiana, której dokonałeś nie czyni tytułu tematu bardziej konkretnym - dostosuj. TEMAT POMOCNY